5 najlepších kníh o MLM, ktoré sa určite oplatí prečítať!

4205

1. Ako si vybudovať MLM stroj na peniaze

Randy Gage, svetový expert na sieťový marketing, v tejto knihe, ktorá predstavuje míľnik, odkrýva to, ako môžete vytvoriť z pretrvávajúceho pasívneho príjmu úplnú finančnú slobodu. Randy sa prerezáva cez klamy a nadsázky, aby vám presne ukázal, ako vytvoriť úspech v tomto úžasnom obchode.

Vďaka knihe Ako si vybudovať MLM stroj na peníze sa dozviete:

• Prečo je sieťový marketing riešením dnešnej ekonómie
• Ako si vybrať tú správnu spoločnosť
• Rozdiel medzi podvodníkov a legálnym MLM
• Ako vyhľadať najlepšie kandidátov
• Ako urobiť pôsobivé prezentácie
• Ako zdokonaliť lídrami vo vašom tíme
• Pochopíte, prečo sa táto kniha nazýva “Biblia sieťového marketingu”

Randy Gage je profesionálom svetového formátu, ktorý vyučuje sieťový marketing tým správnym spôsobom, teda tak, ako sa má naozaj sieťový marketing robiť.

Naštudujte si túto knihu a váš sieťový obchod sa vyvinie tak, ako táto kniha sľubuje. Teda tak, že vám získa čas, slobodu a neobmedzený potenciál príjmu.

ako si vybudovat mlm stroj na penize


2. Sila MLM

Táto kniha je rozsiahlym radcom, ako nájsť nekončiaci motiváciu pre prácu v sieťovom marketingu.

Autor spojil účinné princípy sieťového marketingu a MLM sa svojou vlastnou filozofiou, ktorá je založená na láske k životu vo všetkých jeho podobách.

Nájdete tu kapitoly o vašej sile, sile vášne, sile myšlienky, sile osobnosti i sile bohatstva.

sila mlm


3. Ako budovať MultilevelMarketing

Nepotrebuješ vôbec obchodný dom… zauvažujte nad touto myšlienkou.

Mnoho ľudí si láme hlavu tým, ako zbohatnúť. Uvažujú ako zarobiť, s čím obchodovať, čo vyrábať, kam investovať. Proste ako podnikať. Po čase, keď zistia, čo všetko podnikanie obnáša, príde sklamanie, pretože v tejto oblasti nachádzajú nie peniaze a uspokojenie zo svojej slobody, ale mnoho problémov.

Premýšľal si niekedy, čo to obnáša podnikať napríklad tak, že budeš majiteľom obchodného domu? Niekoľko takýchto kníh by nestačilo na popísanie všetkých starostí, ktoré by si mal.

Ja ti ponúkam niečo úplne iné. Tu pracuješ kedy chceš, s kým chceš, kde chceš, s výrobkom, ktorý si sám zvolíš, nemáš fixné mzdové náklady, nemusíš vlastniť a udržiavať nehnuteľnosti, môžeš začať s nízkym štartovacím kapitálom.

jak budovat mlm


4. Ako začať MultilevelMarketing

Od začiatku môjho pôsobenia v multi – level marketingu počúvam o problémoch, ktoré majú ľudia vstupujúci do nášho obchodu. Aj ja som ich mal, ale po dlhšej dobe som zistil, že som si ich vytváral sám. Robil som to tak dlho, až mi moja sponzorka povedala:

“V MLM môžeš nájsť len tri veci: 1. PROBLÉMY 2. výhovorkami 3. PENIAZE . Čo chceš ? Vyber si.”

Moja odpoveď bola jasná : “Chcem peniaze !

“Potom zabudni na prvé dve veci a dobre ma počúvaj. Nerob problémy a nedovoľ to ani druhým. Nevymýšľajte si žiadne výhovorky, všetko u nás robíš dobrovoľne a nepočúvaj ani výhovorky druhých. Radšej sa ich spýtaj, či ich niekto núti. A začni už konečne so mnou zarábať peniaze. Ja ťa to naučím! to čo ťa naučím, ty budeš potom učiť ďalej svojich spolupracovníkov. potom s nimi budeš učiť ich ďalších kolegov a…. a tak ďalej.”

mlm


5. Predávať je ľudské

Tradičné spôsoby predaja a obchodovania sú nenávratne minulosťou, pre úspešnú prezentáciu produktu či služby sú potrebné nové schopnosti a zručnosti.

Dostupnosť informácií berie predajcom náskok, kupujúci je častokrát rovnako dobre alebo aj lepšie pripravený.

Už nie je možné pracovať podľa predajných scenárov, manipulovať alebo čokoľvek zatajovať. Z predaja sa stal proces spolupráce partnerov, v ktorom je výhodou umenia improvizácie a jedinou funkčnou zbraňou je pokora.

Daniel Pink umne kombinuje poznatky z psychológie a sociológie sa skúsenosťami, príbehy a pozorovaním tých, ktorí vedia predať bez toho, aby mnohokrát tušili, že to robia.

Vitajte vo svete obchodu, ktorý už nikdy nebude ako predtým; éra nových obchodníkov práve začala!

prodavat je lidske

PRIDAŤ KOMENTÁR