asd
Viac

  Aké výzvy a udalosti prijalo týchto 10 ambicióznych žien na rok 2016?

  Nový rok nie je len obdobím predsavzatí. Pre nasledujúcich 10 ambicióznych žien je to príležitosť zdolať náročné výzvy a sledovať tie najvýznamnejšie udalosti.

  Včera som vám prezradil, aké novinky pripravujú “muži činu”, dnes sa dozviete o projektoch šikovných a ambicióznych žien.

  Svojich priateliek som sa opýtal nasledujúce dve otázky:

  1. Aké výzvy ťa čakajú v roku 2016?
  2. Ktoré 3 udalosti, podujatia budeš v tomto roku sledovať, prípadne sa na nich zúčastníš?

  Janka Chytráčková

  Mentorka self-marketingu, komunikácie a sebavedomia na www.jankachytrackova.sk a spoluautorka www.zijemefresh.sk

  chytrackovaVÝZVY: Plánujem spustiť online kurz „FRESHživot“ a následne aj kurz „Marketing (nielen) pre podnikateľky“ a určite sa ešte nechám milo prekvapiť, čo rok 2016 prinesie. Zvyčajne vo veciach, ktorých som sa najviac bála (a bránila sa im), som našla svoju vášeň.

  Tento rok venujem copywritingu a vizuálnemu marketingu, ktorý milujem.

  UDALOSTI: Už teraz sa teším na Food revolution day 2016, ktorý budem, ako Ambasádorka Jamie Olivera na Slovensku, organizovať spolu so www.zijemefresh.sk.

  Rada sa opäť zúčastním (tentokrát už 2. ročníka) festivalu osobného rozvoja NA 100% a nenechám si ujsť ani festival BE ACTIVE! by Social UP.

  Kveta Fajčíková

  Redaktorka v Denníku SME

  fajcikovaVÝZVY: V novinárskej oblasti je to hlavne udržanie trendu silného webu, keďže tesne pred Vianocami sme menili jeho tvár aj grafickú podobu. Verím, že ľuďom sa páči viac.

  UDALOSTI: Sledovať budem hlavne všetky preteky Slovenského pohára a Majstrovstiev Slovenska v behu na lyžiach, keďže môj syn preteká za Mestský klub lyžiarov Kremnica ako junior.

  A určite si nenechám ujsť Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní, aj keď ich zrejme budem sledovať iba od televízora.

  Zuzana Almáši Koreňová

  Certifikovaný kouč a autorka SueArt design

  korenovaVÝZVY: Pripravujem sa na medzinárodnú výstavu bábik v Prahe, očakávam vysokú akceleráciu a širokú expanziu v oblasti tvorenia a seminárov. Pripravená som na úspech…

  UDALOSTI: Zúčastním sa ako lektorka na podujatiach Ženy s.r.o., zoznámim sa so známymi a úspešnými osobnosťami, plánujem prijať pozvanie na pódium od známeho NLP trénera.

  Monika Foldešiová

  Výkonná riaditeľka GLOBAL 24

  foldesiovaVÝZVY: Snáď najväčšou výzvou pre mňa a našu sieť regionálnych webov Dnes 24 bude spúšťanie portálov v nových okresoch.

  Niekedy je naozaj ťažké nájsť mladých húževnatých ľudí, ktorí chcú na sebe makať. Takže verím, že sa to napokon podarí a miesto 27 webov ich bude viac než 35.

  UDALOSTI: Nemám vybraté žiadne udalosti, na ktoré by som sa už teraz “chystala”. Rada však navštevujem coworkingové centrum PONK v Nitre, kde sa pravidelne organizujú skvelé prednášky aj z oblasti social media a copywritingu.

  Ale jedna udalosť by tu predsa bola – moja svadba. Takže veľa vecí v mojom roku 2016 sa bude točiť aj okolo nej…

  Emília Petríková

  Research Assistant, International Clinical Research Center

  petrikovaVÝZVY: Úspešne pokračovať v štúdiu medicíny, kde ma čaká aj prvá väčšia praktická stáž, v lete absolvovať výskumnú stáž v zahraničí a zlepšiť sa v nemeckom jazyku. Tiež by som rada publikovala.

  UDALOSTI: Zúčastním sa na medzinárodnom onkologickom kongrese, Pražskej školy diabetológie a endokrinológie a sledovať budem najväčší svetový onkologicky kongres, ASCO 2016.

  Dagmar Sedliaková

  CEO Practical Academy

  sedliakovaVÝZVY: Pracovať konštruktívnejšie a čím ďalej tým viac sa riadiť heslom: Nepracovať tvrdo, ale inteligentne. Taktiež žiť realizovať sa čo najviac v súlade so svojim vnútorným prežívaním. Zrealizovať školenia v oblasti osobnostného rozvoja.

  UDALOSTI: Školenie v oblasti komunikácie a vzdelávania vo vzdelávacom centre Zaježova. Festival pantomímy a pohybových divadiel s medzinárodnou účasťou PAN 2016 v Liptovskom Mikuláši. Workshop popredného svetového facilitátora a psychoterapeuta Lane-a Aryeho, PhD. v Berline.

  Alexandra Šarinová

  Prezidentka holandskej sekcie Young European Federalists

  šarinovaVÝZVY: Najväčšou výzvou môjho roku 2016 bude presťahovanie sa do inej krajiny. V roku 2016 opustím Haag a Holandsko a plánujem sa posunúť ďalej osobnostne i geograficky.

  Či o mne budete počuť z Paríža, Londýna, Ženevy alebo Viedne zatiaľ neviem, ale užívam si pocit, že mám celý svet pred sebou ako na dlani…

  UDALOSTI: Kedže študujem a pracujem v politickej oblasti, budem v roku 2016 pozorne sledovať troje voľby a ako ženu ma bude zaujímať aj počínanie a úspech žien-političiek v nich. V marci to budú slovenské parlamentné voľby, v októbri voľby Generálneho tajomníka OSN a v novembri americké prezidentské voľby.

  Silvia Štefániková

  Koordinátorka práce s mládžou Trenčianskom samosprávnom kraji

  sisa3VÝZVY: Byť lídrom na Slovensku na prepojenie a obhajobu záujmov krajov (Slovenské kraje 8) v oblasti práce s mládežou na Slovensku (v spolupráci so sekciou štátnej starostlivosti o šport a mládež MŠVaV SR) – platforma prepojenia a spolupráce so zástupcami krajov pre prácu s mládežou.

  UDALOSTI: Networking v Trenčianskom kraji a aj na Slovensku v oblasti práce s mládežou a rozvoj podporných aktivít na cielené a systematicky riadené aktivity so silným dopadom na rozvoj kvality práce s mládežou na Slovensku na základe potrieb mladých ľudí.

  Ľubica Noščáková

  Učiteľka v Cirkevnej základnej škole Narnia

  noscakovaVÝZVY: Vydať knihu Slnko v duši, ktorá okrem toho, že je zbierkou krásnych zážitkov s deťmi, je aj návodom na to, ako si môže každý rodič vniesť slnko do duše a naučiť sa byť šťastným rodičom, lebo len šťastní rodičia majú šťastné deti.
  Na svojom blogu otvoriť novú položku s e-bookmi , vďaka ktorým budú môcť deti objavovať radosť z učenia spolu so svojimi rodičmi. A rozbehnúť občianske združenie.
  UDALOSTI: Určite si nenechám ujsť semináre Andyho Winsona a niektorý si vyberiem. Sledovať budem všetky iniciatívy za zmeny v školstve, v spôsoboch vzdelávania a všetkého, čo k tomu patrí a aj sa nielen aktívne do nich zapojím, ale budem spoluiniciátor.
  Teším sa aj na aktivity Tiny a Vlada Zlatošovcov, lebo čo sa týka fyzického tela, išla som doteraz skôr na jeho úkor, akoby som sa spoznávala a využívala tento dar.

  Monika Paločková

  Víťazka Miss stredných škôl

  palockovaVÝZVY: Každý rok beriem ako jedinečnú príležitosť spĺňať svoje sny. Výziev je veľa. Začínam úspešným zvládnutím skúšok zimného semestra na medicíne dosť v predstihu, pretože 25.1. odchádzame na Erasmus do Litvy.
  UDALOSTI: Odpovedám aj na druhú otázku, pretože pobytom v Litve sledujem príležitosť precestovať Lotyšsko, Estónsko, Fínsko a čiastočne Rusko. Po návrate plánujeme ešte výlet do Ázie a potom splniť mesačnú doktorskú prax. Plánov na ďalší rok je veľa. Každopádne cieľ č.1 pre mňa je: urobiť rok 2016 tým najlepším rokom !!


  Jaroslav DodokJaroslav Dodok

  Päť rokov pracujem v oblasti médií, založil som portál Student24. Pracoval som ako marketingový riaditeľ, dnes pôsobím v reklamnej agentúre MAVIO MEDIA. Cez víkendy školím a blogujem. Rád si dám s vami šálku kávy.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články