Ako som v nákupnom centre spravil kontakt s neznámou osobou

2770

V tomto článku Vám ukážem, ako som v nákupnom centre spravil kontakt s neznámou osobou.

Nedávno som mal cestu do jedného z nákupných centier v Bratislave. Popri tom, čo som vybavolal veci, ktoré som potreboval, tak si vždy všímam ľudí okolo seba. Ani teraz to nebolo inak. Je obdobie leta a téma plážových žabiek je veľmi aktuálna. Preto ma zaujal jeden obchod, ktorý mal pri vchode vyvesené niekoľko desiatok týchto žabiek. A pri nich jedna sympatická a usmiata osoba.

Prišiel som k nej a začali sme sa rozprávať ohľadne ich aktuálnej ponuke. Bola veľmi ochotná odpovedať na moje otázky a vedela o tých modeloch aj veľa informácií. Bola zhovorčivá a hovorila o svojich vlastných skúsenostiach.

Vzbudenie záujmu je pri kontaktovaní ľudí do MLM veľmi dôležité

Medzi tým som sa dozvedel, že popri práci sa venuje fotografovaniu a že v práci ju to veľmi nebaví. Že túži mať vlastnú firmu a pracovať na seba. A tu nastal čas na oslovenie.

Oslovil som ju v tomto duchu: „Možno by som vedel o príležitosti, ako by ste mohla mať svoju vlastnú firmu. Zaujímali by Vás detaily?“.

Čo myslíte, aká bola jej odpoveď?Jej odpoveď bola Áno a sama mi dávala tel. číslo, aby som jej mohol zavolať. Dal som jej svoju vizitku a opýtal som sa jej, či som ju náhodou neurazil, že som ju ponúkol príležitosťou. Ona mi povedala, že som ju v žiadnom prípade neurazil, práve naopak, potešil som ju.

Viete čo z toho vyplýva? Ľudia hľadajú príležitosti, len to nemajú napísané na čele. Stačí sa zamerať na potreby ľudí.

MLM je o ľuďoch a o budovaní vzťahov medzi ľuďmi

Preto účelom oslovenia ľudí nie je hneď im ponúknuť Vašu príležitosť, ale zistiť, či vôbec niečo v živote hľadajú. Či chcú zmenu v živote.

Ak sa týmto budete riadiť a nie len hŕŕŕ hŕŕŕ na ľudí s formulkou, ktorú ste počuli niekde na Vašom školení, Vaše kontaktovanie ľudí bude veľmi úspešné a bude Vás MLM podnikanie baviť.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!

Volám sa Dušan Daniel, podnikám v oblasti sieťového marketingu (MLM) a zaoberám sa osobným rozvojom a motiváciou. Viac o tom, kto som a čo robím sa dozviete na mojom blogu dusandaniel.sk

Dušan Daniel

PRIDAŤ KOMENTÁR