Viac

  Ako jednoducho a lacno vystaviť faktúru

  Trápite sa pri tvorbe faktúr s Excelom alebo používate veľký a drahý program?

  Čo tak prejsť na jednoduché, intuitívne a pritom lacné riešenie od superfaktura.sk?

  Služba SuperFaktúra nie je len lacná a intuitívna ale nazval by som ju tiež inteligentnou službou pre firmy a živnostníkov. Väčšinu údajov dokáže vyplniť sama a to napríklad aj údaje o vašich klientov.

  Vystavovanie faktúr nebolo nikdy ta rýchle a jednoduché ako dnes. Prvú faktúru od registrácie dokážete vytvoriť do 3 minút. Samotná registrácia vám nezaberie viac než 1 minútu.

  Samozrejme najlepšie je, ak sa o všetkom presvedčíte na vlastnej koži. Preto služba SuperFaktúra ponúka 30 dní na otestovanie systému a to bez akýchkoľvek záväzkov!

  Ak sa obávate prechodu na iný fakturačný systém, upokojte sa. Služba SuperFaktura zabezpečí, že budete mať všetky svoje faktúry na jednom mieste. Služba totiž umožňuje nahrať vaše staršie faktúry online. Nie len že ich budete mať na jednom mieste, ale získate k ním prístup kdekoľvek a kedykoľvek.

  Ako jednoducho a lacno vystaviť faktúru?

  To ale ani z ďaleka nie je všetko! Pozrite si čo všetko ponúka služba SuperFaktúra ako to funguje.

  Základný balík služby SuperFaktúra je už za cenu 4,10 eur/mesiac* a pozor! Ak si predplatíte SuperFaktúru do 24 hodín od registrácie, získate zľavu -20%, čiže zaplatíte len 3,28 €/mesiac* Za službu SuperFaktúra sa dá zaplatiť aj SMS-kou.

  SuperFaktúra okrem základného balíka ponúka tiež štandartný balík, v ktorom získate napríklad aj bezplatné účtovné poradenstvo!

  V prémiovom balíku získate možnosť prepojiť si váš eshop so službou SuperFaktura a opäť si zjednodušíte život.

  Superfakura.sk je prvý mesiac úplne zdarma na otestovanie. Ak si chcete túto skvelú a lacnú službu otestovať, registrujte sa TU!

  Ja osobne používam túto službu pre svoje eshopy ale aj služby z oblasti copywritingu a online marketingu. Momentálne na slovenskom trhu nepoznám nič tak jednoduché, efektívne a lacné ako je SuperFaktúra!

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články