Viac

  Chcem podnikať v MLM. Čo ma čaká?

  Často dostávam pri stretnutiach s potenciálnymi obchodnými partnermi otázku: Čo ma čaká po registrácií do MLM firmy? Čo bude nasledovať a čo ma čaká? Dostávate aj vy tieto otázky od záujemcov? Myslím si, že otázky v podobnom duchu sú legitímne a oprávnené. Vo väčšine ich dostávam od ľudí, čo sú takmer na 100% rozhodnutí o spoluprácu so mnou a majú evidentný seriózny záujem o podnikanie v MLM.

  Často dostávam pri stretnutiach s potenciálnymi obchodnými partnermi otázku: Čo ma čaká po registrácií do MLM firmy? Čo bude nasledovať a čo ma čaká?

  Dostávate aj vy tieto otázky od záujemcov?

  Myslím si, že otázky v podobnom duchu sú legitímne a oprávnené. Vo väčšine ich dostávam od ľudí, čo sú takmer na 100% rozhodnutí o spoluprácu so mnou a majú evidentný seriózny záujem o podnikanie v MLM.

  Rozoberme si pár bodov, ktoré vás po registrácií do MLM čakajú. Tieto body by mal s vami prejsť váš aktívny sponzor.

  • Budete si musieť zodpovedať, PREČO ste sa do podnikania pustili. Nájsť hlbší zmysel, nie len peniaze. Vaša odpoveď na otázku PREČO vás bude hnať dopredu a motivovať vás robiť potrebné kroky pravidelne.
  • Budete si musieť zadefinovať pravidlá hry so svojim sponzorom. Dobrý sponzor nespolupracuje s hocikým a tým, že si vás vybral, investuje do vás svoj čas. Preto sa aj vy musíte snažiť a nezneužívať jeho čas. V opačnom prípade si nájde ďalšieho, komu sa bude venovať.
  • Budete si musieť začať veriť, že môžete uspieť. Tiež budete musieť začať veriť sponzorovi, upline, firme a produktom
  • Budete musieť začať používať produkty, aby ste mali vlastné skúsenosti a boli dôveryhodní.
  • Budete sa musieť samostatne vzdelávať a vyčleniť si čas na vaše podnikanie
  • Napojíte sa na vzdelávací systém vašej firmy, prípadne vzdelávacej organizácie do ktorej patríte a zoznámite sa so svojou upline.

  Toto bolo len pár bodov, ktoré si budete musieť na začiatku svojho podnikania prejsť, uvedomiť si ich a aktívne na tých bodoch aj dlhodobo pracovať.

  O vašom úspechu alebo neúspechu v MLM rozhodnete v prvom rade vy sami.

  Aj keď sa hore uvedené body zdajú jednoduché, mnoho ľudí má problém sa nimi dlhodobo zaoberať. Chýba im totiž cieľavedomosť a vytrvalosť, ktoré sú v podnikaní potrebné.


  Dušan Daniel

  Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Podnikám v MLM niekoľko rokov. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články