test
Viac

  Čo o vás povedia vaše hodinky

  Zo všetkých nespočetných hodín a hodiniek na svete, od slnečných hodín, presýpacích hodín, cez biologické hodiny vašej priateľky – náramkové hodinky zostávajú najjednoduchší, najprenosnejší a najmenej strašidelný spôsob, ako zistiť čas.

   

  Je to asi posledná, ale nevyhnuteľná vec, ktorú si ráno nasadíte. Neslúžia iba na odhaľovanie všadeprítomného času, ale aj pre náhľad do vašej psychiky. Podľa toho, čo nosíte na zápästí sa dá jednoducho odhaliť, aký ste človek a čo robíte.

  Luxusné hodinky

  Nech si už kúpite luxusné hodinky pre jemnú remeselnú prácu či funkčnosť, ste muž, ktorý má vyššie postavené ciele a čo i len letmý záujem v móde. Len nezabudnite, že vysoká cenovka a zrozumiteľný názov nezaručuje kvalitu človeka. Tie najluxusnejšie hodinky sú vhodné pre povolania, ktoré obnášajú prácu s veľkými peniazmi a riadením ľudí. Ku svojim hodinkám budete potrebovať ženu, ktorá ocení dobré veci a udrží krok v rozhovore s vašimi kolegami, a to nielen o biznise. Pri love na hodinky vysokej kvality nezabudnite, že “vyrobené v malých množstvách ručne” znie oveľa lepšie ako “made in Taiwan” a práve takéto hodinky nájdete na mojehodinky.sk.
  Luxusné hodinky

  Klasické hodinky

  Ak máte chuť upozorniť viac na hodinky našich otcov ako hodinky rapperov, potom ste pravdepodobne človek, ktorý oceňuje dôslednosť, tradíciu a nadčasovosť pred leskom a bláznením. Pozrite sa na značky ako Rolex, Tag Heuer a Ralph Lauren. Tieto ikonické štýly pripomínajú doby, kedy muži boli mužmi a škótska bola spoločensky akceptovateľná ako raňajky.
  Klasicke naramkove hodinky

  Digitálne hodinky

  Aj napriek tomu, že niektorí si môžu myslieť, že vyhýbanie sa veľkej a malej ručičke je z lenivosti, predsalen je to praktické . Vy ste ten, kto vie, čo chce a hlavne, kedy to chce. Digitálne hodinky sú ľahké a efektívne, čo je dôvod, prečo tak dobre fungujete spoločne. Žiadny povyk, ale presné meranie času. Nachádzate sa v nich, darí sa vám v rýchlom pracovnom prostredí, ktoré vám udáva jasné ciele a normy, podľa ktorých sa meria úspech. Nezabúdajte, že hodinky nielen hovoria koľko je hodín, ale aj kým ste.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články