Ingersoll hodinky – luxusný doplnok pre každého muža, ktorý má štýl

Elegantnými hodinkami si poistíte svoju dochvíľnosť a hlavne vždy budete vedieť, koľko je hodín...

772

Strážiť svoj čas, a pritom ho využiť naplno. Mať v spoločnosti štýl a vedieť si k svojmu obleku vybrať tie správne hodinky. Vlastnosti správneho džentlmena, ktorý vie, koľká bije v etikete pánskeho spoločenského obliekania.

Pánsky oblek na mieru bez správnych doplnkov zíva akousi prázdnotou. Hlavne nezabúdajte na hodinky! Na formálnych udalostiach nie je vhodné, aby ste čas kontrolovali ťukaním do svietiaceho mobilu.

Elegantnými hodinkami si poistíte svoju dochvíľnosť a hlavne vždy budete vedieť, koľko je hodín. Vyberte si tie správne hodinky z pestrej ponuky hodiniek značky Ingersoll.

ingersoll

Ingersoll hodinky ukazujú ten najpresnejší čas už od roku 1892, kedy sa pod ich zrod podpísali dvaja farmárski bratia Charles a Robert Ingersoll z Michigenu. Začali s vreckovými hodinkami  a za pomoci Henryho Forda vyvinuli továrenskú výrobu a pustili sa aj do náramkových hodiniek.

Moderné hodinky Ingersoll dnes patria medzi klasiku a svojím luxusným a pôvabným dizajnom odkazujú na svoj spanilý pôvod. Hodinky Ingersoll sa pýšia štýlovým prevedením a maximálnou presnosťou.ingersoll štýl hodinky

Tá najvyššia kvalita za prijateľnú cenu, ktorá je dôkazom elegantného vkusu svojho majiteľa. Pod značkou Ingersoll nájdete pánske, dámske, vreckové, luxusné hodinky, spoločenské, športové i titanové modely.

K formálnym oblekom a na udalosti najvyššej spoločenskej hodnoty sa hodia hodinky s koženým remienkom a jednoduchým dizajnom. Dbajte na to, aby mal remienok rovnakú farbu ako topánky a kožený opasok. Na tvare ciferníka veľmi nezáleží, okrúhly alebo obdĺžnikový, hlavne veľkosťou prispôsobený ruke svojho nositeľa.

Vyberajte medzi luxusnými a spoločenskými modelmi, po výrazných a nápaditých športových dizajnoch siahnite pri príležitosti ležérnych a menej formálnych akcií.

ingersoll-georgia-štýl

Elegantné hodinky s nenápadným dizajnom vám urobia na významnej udalosti oveľa väčšiu službu, ako masívne hodinky s extravagantnou farbou a dvadsiatimi funkciami.

Aby bolo vaše nové hodinky aj vidieť, musíte si vedieť vybrať správnu košeľu i oblek, ktoré vám budú hlavne sedieť a ich rukávy nebudú príliš dlhé alebo široké.

Spoločenský oblek vám najlepšie padne, ak je ušitý na mieru. Už žiadne odstávanie na ramenách, primeraná dĺžka a presne vymeraný obvod pásu a zapínanie.

Obleky z konfekcie na vás nikdy nemôžu vyzerať tak dobre, ako na mieru vyrobený oblek, ktorý je iba pre vás. Nájdite si šikovného krajčíra alebo pánsky butik, kde vás po dôkladnom meraní, výbere materiálu, farby a štýlu oblečú do obleku, ktorý bude originálny presne tak ako vy.

K na mieru šitému obleku nezabudnite zvoliť vhodné spoločenské topánky, vhodné doplnky ako kožený opasok, kravatu, manžetové gombíky a samozrejme tie správne hodinky. S perfektne padnúcim oblekom a dotiahnutými detailami bude váš výsledný outfit bezchybný.

Do miestnosti s vami vkročí nadčasová elegancia, ktorá z muža robí pravého džentlmena.

AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?

PRIDAŤ KOMENTÁR