Viac

  Lenovo predstavuje prvý herný počítač s NVIDIA GeForce GTX 1080

  Na podujatí COMPUTEX TAIPEI bol predstavený ideacentre Y900, prvý svetový herný stolový počítač vybavený najnovšou NVIDIA GeForce GTX 1080. Ide o najšpičkovejší herný desktop, vybavený až štvorjadrovým procesorom Intel Core i7 šiestej generácie

  Na podujatí COMPUTEX TAIPEI bol predstavený ideacentre Y900, prvý svetový herný stolový počítač vybavený najnovšou NVIDIA GeForce GTX 1080. Ide o najšpičkovejší herný desktop, vybavený až štvorjadrovým procesorom Intel Core i7 šiestej generácie, pričom umožňuje jednoduchý upgrade pre tých z nás, ktorí naše zariadenia radi priebežne vylepšujeme.

  Teraz je ideacentre Y900 ešte výkonnejší vďaka novému GeForce GTX 1080, prvému hernému grafickému procesoru, ktorý vychádza z novej NVIDIA architektúry Pascal.

  “Na vytvorenie najpokrokovejšej hernej grafiky sme naozaj hrdí. A rovnako sme nadšení, že môžeme byť partnerom spoločnosti Lenovo pri uvedení úplne prvého herného desktopu s GeForce GTX 1080 v podobe ideacentre Y9001,”

  povedal Wei Li, Senior Sales Director, NVIDIA.

  Lenovo ideacentre Y900 with optional NVIDIA GeForce GTX 1080_close-up

  Pozrime sa na čísla, nech vidíme, o koľko výkonnejší bude ideacentre Y900. Nová grafická karta GeForce GTX 1080 ponúka až dvojnásobný výkon a až trojnásobnú efektivitu porovnaní s GeForce GTX TITAN X.

  Jeho taktovacia frekvencia je bleskurýchla – viac ako 1700 MHz, pri spotrebe len 180 Wattov. To znamená, že má vyššiu priepustnosť dátovej pamäte a tým aj väčšiu energetickú efektivitu, vďaka čomu zvláda aj tie najnáročnejšie herné technológie ako napr. virtuálnu realitu.

  Lenovo NVIDIA GeForce GTX
  nový herný počítač Lenovo NVIDIA GeForce GTX

  Takže čo môžeme robiť na desktope ideacentre Y900 vybavenom GeForce GTX 1080?

  Hrajme sa realisticky prepracovanými postavami novej generácie, ktoré sú skutočne ako živé, od oblečenia po brnenie. Zažime väčší výkon, ktorý zvládne hranie v 4K pri skutočne maximálnej kvalite (Call of Duty®: Black Ops 3 s vylepšením výkonu až do 82.8%).

  Pripojme ho na niekoľko FHD VA zakrivených herných panelov, ako napr. herné monitory Lenovo Y27g Curved Gaming Monitors, a získame panoramatickú, plynulú hrateľnosť bez obáv zo skreslenia obrazu.

  Zvládneme hry s obrovskými počítačovými nárokmi v reálnom čase. Alebo sa môžeme ponoriť do virtuálnych svetov, kde vidíme, počúvame a dotýkame sa vecí s reálnou fyzickou reakciou z okolitého prostredia. A zoznam pokračuje.

  Lenovo ideacentre Y900 with optional NVIDIA GeForce GTX 1080

  Bolo logické, že pre náš absolútne prémiový herný desktop bude dokonalým partnerom najvýkonnejšia herná GPU jednotka na trhu.

  Jen-Hsun Huang, CEO spoločnosti NVIDIA, nazval novú grafickú kartu GeForce GTX 1080 “až takmer nezodpovedným množstvom výkonu.” Spojme ju s ideacentre Y900 a absolútne s vami súhlasíme.

  Lenovo ideacentre Y900 s možnosťou grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 1080 a cenou od 1559 EUR bude dostupné od júla 2016.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články