Viac

  Najdrahšia krabička na cigary. Z ceny sa ti zatočí hlava!

  Luxus nepozná hranice. Pokiaľ budú existovať ľudia, ktorí dokážu za vlastné potešenie zaplatiť neobmedzenú sumu peňazí, inak tomu ani nebude...

  Luxus nepozná hranice. Pokiaľ budú existovať ľudia, ktorí dokážu za vlastné potešenie zaplatiť neobmedzenú sumu peňazí, inak tomu ani nebude.

  Práve na výrobu najrôznejších luxusných predmetov, ktorými sa snaží uspokojiť aj tie najnáročnejšie túžby, sa špecializuje švajčiarska spoločnosť Imperiali Geneve. Tá prednedávnom predstavila svetu hriešne drahú krabičku na cigary.

  Hodnotu krabičky pre náročných si spoločnosť Imperiali Geneve cení až na neuveriteľný milión švajčiarskych frankov. Pýtate sa prečo? Krabička je vyzdobená zlatom a bude vyrobená len v dvanástich exemplároch.

  Navyše obsahuje špeciálny elektronický klimatizačný systém, ktorý by mal účinne ochrániť cigary pred znehodnotením. Pred znehodnotením chránia cigary i 33 mikroprocesorov, ktoré regulujú teplotu a sledujú okrem mikropodnebia i ďalšie parametre (signalizujú dokonca zaplnenie popolníkov).

  V kompletnej ponúkanej sade je okrem krabičky so zapracovanými mechanickými hodinami s ciferníkom ozdobeným vzorom Clous de Paris, 24 cigár Grand Cru, zabalených do zlatej fólie, zapaľovač, popolník s automatickým čistením a gilotína na cigary.

  Celá sada sa pýši rozmermi 70 x 45 x 30 centimetrov a je vyrobená ručne z 2675 dielov. Jednoducho, doslova zlaté švajčiarske ručičky.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články