Viac

  Nerobte tieto chyby! Toto nie je cesta k úspechu v MLM

  Stále narážam na to, ako veľa ľudí robí stále tie isté chyby a hľadajú skratky, ktoré by ich priviedli rýchlejšie k úspechu v MLM.

  Ale v MLM žiadne skratky neexistujú. Tak prečo ich väčšina ľudí stále hľadá?

  V tomto článku sa dozviete, ktorých chýb sa dopúšťa mnoho ľudí podnikajúcich v MLM a pritom o tom ani nemusia vedieť.

  Takto to veru nepôjde. Je to len strata času.

  Pokiaľ v MLM chcete uspieť, budete sa musieť zmieriť s istými skutočnosťami:

  Zabudnite na rýchly zárobok

  MLM nie je o rýchlom zárobku. Bez práce už vôbec nie. MLM je podnikanie ako hociktoré iné. Preto bude potrebné si úspech odmakať a bude to istú dobu trvať. Nie nadarmo sa hovorí: “Bez práce nie sú koláče”. V MLM toto platí dvojnásobne.

  „Nic se neděje, dokud někdo něco neprodá.“

  Mary Kay Ash

  Uspejem aj keď sa nebudem vzdelávať

  Je až smutné, koľko ľudí si toto myslí. V MLM bez pravidelného vzdelávania ďaleko nedôjdete. Áno, sedieť doma je pohodlnejšie, ako niekde ísť a ešte náhodou v zlom počasí. Vy si musíte uvedomiť, či v MLM chcete zarobiť a dlhodobo zarábať alebo to beriete len ako zábavu a chvíľkovú záležitosť.

  Pokiaľ sa nechcete vzdelávať a plánujete sedieť doma, MLM radšej nechajte tak. Pomôžete tým nielen sebe ale aj ľuďom, ktorí toto podnikanie budujú správne. Tiež tým pomôžete aj tým ľuďom, ktorých by ste do MLM podnikania priviedli, ale vašim príkladom by v podnikaní neuspeli.

  „Formální vzdělání vám dovolí najít práci a přežít v rámci, který vám někdo nastavil. Sebevzdělávání vám umožní jít za štěstím cestou, kterou cítíte jen vy.“

  Jim Rohn

  Budete musieť sa vedieť postaviť za svoje podnikanie

  Tento bod bude vo veľkej miere rozhodovať, ako sa vám bude v MLM podnikaní dariť. Mnoho ľudí hovorí a robí všeličo, ale nestoja si za tým. Nevedia si svoje podnikanie obhájiť pred ostatnými. Sami sú plní pochybností a preto im ich okolie neverí ani nos medzi očami.

  „Nenechte, aby vás ovlivňovaly názory jiných lidí. Sněte, a ostatní vás budou mít za blázny. Dosáhněte svých snů, a ostatní vás budou považovat jen za štístka. Navyšte své bohatství, a ostatní vás budou považovat za chamtivce. Nevěnujte tomu žádnou pozornost a nikdy nic nevysvětlujte. Oni to stejně nepochopí.“

  Robert G. Allen

  Etika v MLM mi nič nehovorí

  Ohľadne tohoto bodu som napísal článok Ako je to so vzájomným rešpektom ľudí podnikajúcich v MLM. Žiaľ mnoho ľudí to stále nechápe a veľa ľudí sa tomu vyslovene bráni. Svojím správaním kazia meno MLM. Pritom netreba veľa. Len vzájomná úcta a tolerancia voči sebe.

  „MLM nabízí větší hodnotu než běžné podnikání. Jde o byznys lidí, kteří si vzájemně pomáhají, aby si společně a nedílně splnili své sny.“

  Robert Kiyosaki

  Toto bolo len pár bodov, ktoré keď sa nebudú brať do úvahy, bude len pribúdať počet neúspešných ľudí, ktorí v MLM nezarábajú a nedosahujú výsledky. Ku ktorým ľuďom chcete patriť vy?

  Všetky vyššie popísané body viac menej súvisia so vzdelávaním. Nech robíte čokoľvek a nemusí to byť práve MLM, pokiaľ budete chcieť uspieť, vzdelávať sa budete musieť. Je to síce nepopulárna činnosť, ale o úspechu rozhoduje vykonávanie práve tých nepopulárnych vecí.

  Budem rád, ak sa v diskusií pod článkom podelíte o svoje chyby, ktoré ste v MLM podnikaní urobili. Prípadne ak plánujete začať s MLM podnikaním a neviete ako na to, neváhajte ma kontaktovať.

  Ak sa vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

  Prajem vám veľa úspechov!


  Dušan DanielNetworkér, autor blogu www.dusandaniel.sk. Podnikám v oblasti multilevel marketingu. Pomáham ľudom dosiahnuť úspech v MLM. Robím to čo ma baví a to je práca s ľudmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať prospektov.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články