Viac

  Potrebujete nový sklad? Využite toto jednoduché riešenie

  Možno ste si všimli, že popri cestách sa vo veľkej miere objavujú veľkoplošné haly, ktorých stavba postupuje zo dňa na deň rýchlejšie. Je to výhoda súčasného podnikania, ktorú má možnosť využiť naozaj každý...

  Možno ste si všimli, že popri cestách sa vo veľkej miere objavujú veľkoplošné haly, ktorých stavba postupuje zo dňa na deň rýchlejšie. Je to výhoda súčasného podnikania, ktorú má možnosť využiť naozaj každý.

  Montované haly sú ideálnym riešením pre paletové aj veľkoplošné regálové systémy konkrétneho materiálu, ktorý potrebuje spoločnosť na výrobu.

  V porovnaní s klasickými budovami zaistí takáto stavba účelnejšiu a efektívnejšiu ochranu tovaru, surovín a materiálov, a to s maximálnym využitím priestoru a nízkou nákladovosťou.

  Výhoda v jednoduchej konštrukcii

  Hlavným stavebným prvkom takejto sústavy je kovová konštrukcia opláštená zvyčajne vysoko kvalitnou obojstrannou PVC krytinou alebo iným pevným materiálom. V niektorých prípadoch je tento spôsob možné aj kombinovať.

  Je to jednoduché riešenie, ktoré si v mnohých prípadoch nevyžaduje ani údržbu. Základom každého skladu je však aj zamestnanec, ktorý pracuje s daným materiálom.

  Využitie na všetky spôsoby

  Väčšinou sa jedná o hmotnostne náročnejšie produkty, ktoré sú hromadne uložené na jednom mieste.

  Takto uskladnené pneumatiky a iný podobný tovar, môže byť jednoduchšie premiestňovaní na konkrétne miesta pomocou špeciálnych vozíkov, ktoré sem neodmysliteľne patria. Pre optimálny výkon však musí mať takáto hala zabezpečené tieto podmienky:

  • variabilný vstup a výstup z haly
  • inštalované dostatočné osvetlenie
  • ventilačné prvky
  • zateplenie
  • odstránenie vlhkosti

  Haly sa môžu stavať na takmer každom povrchu a ich veľkosť sa využíva na viacero účelov. Niekto si túto možnosť predstavuje čisto ako sklad, inde sa tu praktizuje samotná výroba jednotlivých dielov na autá, alebo len bežná výmena silentblokov pri technickej kontrole.

  Bez ohľadu na dôvod, je skladový systém v podnikaní stále viac dôležitejší, pretože výroba je náročná na rýchle tempo a uspokojenie potrieb zákazníkov. V takýchto parametroch sa zlyhania obávať ale naozaj nemusíte.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články