Super úžasná príležitosť (MLM)

1408

Tento článok som pôvodne nemal v pláne ani napísať, ale nakoniec padlo rozhodnutie, že áno. Denne mi chodia do emailu alebo na facebook rôzne ponuky na spoluprácu typu(citujem):

Naprosto úžasný projekt…
Novinka v ČR…
Český projekt, jaký tu ještě nebyl…
Po dlouhém hledání mezi spoustou nabídek jsem našla firmu…
Chcete si jednoduše vydělat z pohodlí svého domova?…
Přidejte se k XXX a využijte možnosti být na vrcholu….

Zdajú sa Vám povedomé?

Stále sa zamýšľam nad otázkou, kto (ak vôbec niekto) učí týchto ľudí, ako sa MLM podnikanie robí správne? Väčšinou nikto. Preto prichádza od rôznych ľudí  rovnaký citovaný text. A viete čo je ešte zaujímavé? Títo ľudia sa nezaoberajú len jedným projektom, ale hneď niekoľkými naraz.  Jeden človek inzeruje hneď niekoľko možností naraz a spamuje všetkých naokolo. Takto to ale nefunguje.

Dôveryhodnosť ponuky na spoluprácu

Keď mi príde takáto ponuka od človeka, rozmýšľam, ktorému s tých projektov sa venuje viac, ktorý je pre neho prvoradý. Verte mi, že ani jeden. Sám zisťuje, ktorému z projektov sa mu bude dariť lepšie. A výsledok? Ani jednému. A prečo? Pretože je pre ľudí nedôveryhodný, sám neverí jednému projektu a skúša hneď niekoľko.  Komu by ste dôverovali vy? Niekomu, kto je zapálený pre jednu vec, je nadšený a robí to správne ako sa má, alebo tomu, kto skúša všetko možné a nestojí si za jedným.

Výsledkom je, že v MLM úspech nedosiahne. Namiesto toho, aby venoval svoju energiu do jedného projektu, vytrval a robil správne kroky 2-3 roky a zarábal pekné peniaze, sa venuje viacerým projektom naraz a nie naplno.

Nakoniec takýto človek nadobudne skúsenosť a vieru, že v MLM sa uspieť nedá a napíše niekde na internete do diskusie o MLM svoj názor, že MLM podnikanie nefunguje. Čo ale nefungovalo, bol on sám, nie MLM príležitosť. Týmto sa snaží len ospravedlniť svoju neschopnosť byť vytrvalý a cieľavedomý.

Ak vám môžem dať radu, venujte sa len jednému MLM a to naplno. Vzdelávajte sa a pracujte na sebe. Veď dobré MLM spoločnosti majú prepracovaný vzdelávací systém, ktorý vás všetko potrebné naučí.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!


dusan daniel

Networkér, autor blogu www.dusandaniel.sk. Podnikám v oblasti multilevel marketingu. Pomáham ľudom dosiahnuť úspech v MLM. Robím to čo ma baví a to je práca s ľudmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať prospektov.

PRIDAŤ KOMENTÁR