test
Viac

  Voda VOSS – vychutnaj si najčistejšiu vodu na svete!

  BOHATYOTEC.SK v spolupráci s najčistejšou vodou na svete VOSS ponúka možnosť otestovať blahodárne účinky a vychutnať skvelú chuť tejto vody. Ako čitateľ BOHATYOTEC.SK máš teraz možnosť získať 1 kartón najčistejšej vody VOSS.

  Voda VOSS je najčistejšia voda na svete ktorá pochádza z nedotknutého prostredia Nórska, ktoré poskytuje jeden z najlepších vodných zdrojov na Zemi. Väčšina Nórov si považuje za národnú hrdosť žiť v tejto oblasti a piť blahodarnú vodu.

  Táto absolútne čistá voda je plnená do dizajnérsky perfektných fliaš, vďaka čomu si podmanila svet elegancie a prepychu.

  Je dokonalým módnym doplnkom pre každodennú hydratáciu organizmu v každej situácií.

  Vďaka svojim mnohým variantam a širokému hrdlu vyhovuje prakticky každému.

  Pohodlne do nej uložíte kúsky ovocia ako citrón, pomaranč, jahody, čučoriedky, mätu, či zázvor. Takto pripravená voda má pre Vás fantastické blahodárne účinky a esteticky skvelo vyzerá.

  VOSS-Website-Header-May-2014-Products

  VOSS si teraz ľudia vychutnávajú vo vyše 50 krajinách sveta. Vody sú dostupné v rôznych veľkostiach a obaloch aby poskytli dokonalé osvieženie pri všetkých príležitostiach.

  Voda VOSS aj pre teba! Poď ju vyhrať

  BOHATYOTEC.SK v spolupráci s najčistejšou vodou na svete VOSS ponúka možnosť otestovať blahodárne účinky a vychutnať skvelú chuť tejto vody.

  Ako čitateľ BOHATYOTEC.SK máš teraz možnosť získať 1 kartón najčistejšej vody VOSS .Spolu s VOSS vyberieme 6 výhercov!

  Každý čitateľ, ktorý sa zapojí do súťaže o vodu VOSS získa za účasť nálepku BOHATYOTEC.SK. Nikto teda neobíde na prázdno.

  Stačí skutočne málo! Ak chcete vyhrať jednu prepravku vody VOSS, napíšte nám do komentáru, akú kombináciu ovocia by ste si pridali do vody VOSS. Redakcia BOHATYOTEC.SK a značka vody VOSS vyberie 6 výhercov, ktorí budú mať to šťastie vychutnávať si skutočne čistú a zdravú vodu úplne zdarma!

  Súťaž trvá do 25.07.2016. Výhercov vyhlásime 26.07.2016 prostredníctvom článku, kontaktujeme a následne zašleme výhru.

  A nezabudnite sledovať FB stránku VOSS Slovakia

  Cenu do súťaže venovala www.voss-slovakia.sk

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články