Viac

  Ako vám v živote pomôžu uspieť 3 veci, ktorým verí Brian Tracy

  Čo možno o Brianovi Tracym neviete je, že v živote verí trom veciam. Sú to veľmi jednoduché a transformačné myšlienky. Pochopte a využite tieto 3 presvedčenia a pravdepodobne dosiahnete novú úroveň úspechu.

  Brian Tracy je už niekoľko rokov popredným odborníkom na predaj, psychológiu a úspech. Napísal množstvo kníh, je rečníkom a vedie veľké konferencie o osobnostnom rozvoji.

  Čo možno o Brianovi Tracym neviete je, že v živote verí trom veciam. Sú to veľmi jednoduché a transformačné myšlienky. Pochopte a využite tieto 3 presvedčenia a pravdepodobne dosiahnete novú úroveň úspechu.

  Tu sú 3 veci, ktorým Brian Tracy v živote verí a prospech, ktorý z nich môžete mať:

  1. Život je ťažký

  Brian Tracy hovorí, že život je ťažký. Vždy bol a vždy bude. Toto bolo pravdou už pred tisíckami rokov, keď sme bojovali o naše vlastné prežitie až po dnešok, kedy bojujeme za náš úspech a prosperitu.

  Pochopenie, že život je ťažký, vám môže priniesť väčšie pochopenie života. Vidieť veci ako náročné, zníži vašu frustráciu z výziev a umožní vám viac pretrvávať pod nátlakom.

  Nakoniec, ak by bol život jednoduchý a úlohy pred vami takisto, čo by bolo odmenou takýchto úspechov?

  „Ste kde ste a čo ste kvôli tomu, čo si myslíte, že ste.“ Brian Tracy

  2. Všetko, čo ste alebo kedy budete, je len na vás

  Zatiaľ čo si niektorí ľudia myslia, že ostatní ľudia alebo iné vonkajšie vplyvy majú kľúč k ich úspechu, skutočne úspešní ľudia vedia, že úspech alebo neúspech závisí len a len od nich samotných.

  Samozrejme, pred vami je ešte veľa zlyhaní a sklamaní. Ľudia, s ktorými počítate, vás sklamú, ale je na vás, ako zareagujete na výzvy života. Musíte vytrvať a musíte žiť svoj život takým spôsobom, ktorý považujete za správny.

  Pochopenie toho, že sami držíte kľúče k úspechu vás odvedie od toho, aby ste sa spoliehali na niekoho iného alebo potrebovali niekoho iného k dosiahnutiu vášho úspechu.

  Keď viete, že chodíte po svojej vlastnej ceste, toto poznanie veci uľahčí. Váš úspech sa potom môže stať oveľa spoľahlivejším, keď je závislý len a len od vás samotných.

  3. Môžete sa naučiť všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa stali tým, kým sa chcete stať

  Veľkú výhodu, ktorú máme dnes oproti včerajšku je, že máme veľkú schopnosť učiť sa. Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, sme schopní sa učiť ako nikdy predtým. Iba v dnešnej dobe máme taký ľahký prístup k takému hojnému množstvu informácií.

  Ak niekto dosiahol to, čo chcete dosiahnuť aj vy, choďte von a učte sa od nich. Zbierajte vedomosti, čítajte každý deň a zaviažte sa k tomu, že sa nikdy neprestanete učiť.

  „Zistil som, že šťastie je dosť predvídateľné. Ak chcete viac šťastia, využite viac šancí. Buďte aktívnejší. Ukážte sa častejšie. „ Brian Tracy

  Brian Tracy mal pravdu. Nebude to jednoduché a všetko to bude na vás. Dobrou správou je, že sa môžete naučiť stať sa niekým, kým chcete byť.

   


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články