Viac

  5 výhod ojazdeného vozidla – poznáte ich?

  Okrem ušetrenia vašich finančných prostriedkov, prináša rovnaké možno ešte lepšie uspokojenie ako auto ktoré je úplne nové. Ak by ste sa radi dozvedeli, o iných výhodách ktorými ojazdené auto disponuje, nasledujúci zoznam bude pre vás určite zaujímavejší.

  Poznáte najväčšiu dilemu väčšiny autičkárov? Je ňou voľba medzi kúpou nového alebo jazdeného automobilu. Výhodou toho nového je fakt, že nás už na prvý pohľad upúta fantastickým, neporušeným vzhľadom.

  Ale je nové auto skutočne práve pre vás? Ak ste za jednoznačné áno, možno že ešte nepoznáte všetky výhody ojazdeného auta.

  Okrem ušetrenia vašich finančných prostriedkov, prináša rovnaké možno ešte lepšie uspokojenie ako auto ktoré je úplne nové.

  Ak by ste sa radi dozvedeli, o iných výhodách ktorými ojazdené auto disponuje, nasledujúci zoznam bude pre vás určite zaujímavejší.

  1.Ušetrenie peňazí – cena ojazdených automobilov je až o 50% nižšia ako je zvykom u nových vozidiel. Tie najkvalitnejšie automobilové portály vám ponúknu možnosť zaobstarať si auto prostredníctvom splátok, vďaka ktorým si môžete dovoliť oveľa rýchlejšiu a jednoduchšiu kúpu.

  Nepopierateľným rozdielom je aj hodnota nového vozidla, ktorá v priebehu niekoľkých mesiacov klesne aj o viac ako 11%. Pričom ich samotný odpis taktiež môže trvať celé mesiace.

  Zatiaľ čo u jazdených vozidiel, je prevažná časť odpisov už dávno zrealizovaná.

  2. Bez skrytých poplatkov – Kúpa nového automobilu môže vyzerať naozaj skvele ale mnoho nových vozidiel má určité skryté poplatky. Dokonca niektoré nové automobily si účtujú nové reklamné poplatky.

  3. Záruky – U nových ako aj u jazdených áut je výhodou že si sami môžete zvoliť napríklad jeho dizajn alebo cenovú kategóriu. Avšak možno že ste ani sami nevedeli, že väčšina jazdených automobilov je stále pod zárukou.

  Navyše certifikované autá sú už dávno skontrolované. Takže máte skutočnú istotu že váš budúci ,,miláčik“ je kvalitný a spoľahlivý.

  4. Šetrenie životného prostredia – Počas výrobného procesu nového automobilu dochádza k produkcii obrovského množstva škodlivín z oxidu uhličitého.

  Voľbou ojazdeného auta tak obmedzíte jeho vypúšťanie do ovzdušia. Čím dáte druhú šancu nielen jednému autu ale aj celému životnému prostrediu.

  5. Vyššia výbava – Za rovnakú cenu nového vozidla si môžete dopriať také po akom ste vždy túžili. A to dokonca s oveľa nižšou cenou a väčšou výbavou. Akou sú napríklad bezpečnostné systémy, airbagy či tempomat.

  Nielenže si môžete sami zvoliť cenovú kategóriu ale svoj výber upravíte na mnohých portáloch prostredníctvom voľby značky aj roku.

  Ak by ste si radi prezreli širokú ponuku ojazdených automobilov, takúto možnosť ponúka práve stránka AAA AUTO.

  Nielenže máte na legálny pôvod auta doživotnú záruku, ale vaša istota bude potvrdená kontrolou viac ako 107 parametrov na každom jednom vozidle.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články