Viac

  Ako na originálnu automatickú odpoveď “mimo kancelárie”

  Ako na automatickú odpoveď, ktorá je originálna

  Posledný deň v práci pred zimnou dovolenkou, vaša myseľ je už na svahu a vy riešite len to nevyhnutné.

  Kolegovia boli niekoľkokrát oboznámení s vašimi plánmi na nasledujúce dni. Priatelia na Facebooku sa už tiež pripravujú na nával “selfies” s tatranským čajom. Zostáva len oboznámiť klientov a spolupracovníkov, ktorí vašu radostnú novinu ešte nepočuli. Je čas nastaviť si automatickú e-mailovú odpoveď.

  Máte dve možnosti. Napíšete krátky formálny e-mail o tom, že ste mimo pracoviska, a pridáte kontakt na kolegu pre urgentné záležitosti. Alebo sa necháte inšpirovať originálnymi “out-of-office” e-mailami, ktoré sme pre vás zozbierali na internetoch.

  1. Celoročne vyťažený manažér na lyžovačke

  Odpoveď: Momentálne som mimo kancelárie. Mám so sebou mobilný telefón, číslo z pochopiteľných dôvodov zdieľať nebudem. Ak ho uhádnete, rád vám na telefonát odpoviem

  2. HR manažérka

  Odpoveď: Ďakujem za vašu správu. Z vašej platobnej karty bolo stiahnutých 5,99 EUR za prvých 10 slov a 1,99 EUR za každé ďalšie slovo

  3. Marketingový manažér

  Odpoveď: 404. Marketingový manažér sa nenašiel.

  4. Šéfka

  Odpoveď: Som mimo kancelárie do dd/mm. Užite si to ticho a pokoj.

  5. Geek

  Odpoveď: Budem mimo kancelárie do budúceho týždňa. Mám vynikajúci prístup k telefónu aj e-mailu. Určite ho nebudem používať na pracovné účely.

  6. Office manažérka

  Odpoveď: Ďakujeme za vašu správu, ktorá bola práve zaradená do nášho systému pod číslom 352. Odpoveď môžete očakávať o 14 týždňov.

  7. Šéf

  Odpoveď: Teraz lyžujem. Váš e-mail bol vymazaný.

  8. Pracovník call centra

  Odpoveď: Na dovolenke. Dúfam, že vyhrám v lotérii a už nikdy sa nevrátim.

  9. Teamleader

  Odpoveď: Nemám prístup k e-mailu do môjho návratu dd/mm. Chcem vás ubezpečiť, že vaša správa bude vymazaná v poradí, v ktorom prišla.

  10. Admin

  Odpoveď: Túto automatickú správu ste obdržali kvôli mojej neprítomnosti na pracovisku. Ak by som v práci bol, žiaden e-mail by ste pravdepodobne nedostali.

  11. Sales manažér

  Odpoveď: Budem mimo kancelárie od dd/mm do dd/mm. Ak ide o urgentnú záležitosť, volajte, prosím, na číslo 112.

  12. Asistentka

  Odpoveď: Zo zdravotných dôvodov budem mimo kancelárie po dobu dvoch týždňov. Po mojom návrate ma, prosím, oslovujte “Loretta” namiesto “Richard.”

  13. Ktokoľvek (kto má na to gule)

  Odpoveď: V skutočnosti nie som mimo pracoviska, len vás ignorujem.

  14. Developer

  Odpoveď: Momentálne som mimo kancelárie. Ak ide o urgentnú záležitosť, tweetnite mi vašu správu s hashtagom #otravujempocasdovolenky.

  15. Škodoradostný kolega

  Odpoveď: Som na lyžovačke. Odporúčam vám vyskúšať to tiež. PS: Toto nie je pozvanie.

  Nechceme, aby vás vaša e-mailová odpoveď stála kariéru, ale automatická správa okorenená vtipom nie je vôbec zlý nápad. Dostali ste niekedy vydarenú “out-of-office” správu? Dajte nám o tom vedieť!


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články