Viac

  Brian Tracy: Toto je kľúč k vytvoreniu veľkého bohatstva

  Brian Tracy je medzinárodný spíker, mentor, kouč a autor 70 bestsellerov. Špecializuje sa na vzdelávanie a rozvoj jednotlivcov aj celých organizácií...

  Brian Tracy je medzinárodný spíker, mentor, kouč a autor 70 bestsellerov. Špecializuje sa na vzdelávanie a rozvoj jednotlivcov aj celých organizácií. Je vedúcou osobnosťou koučingu ohľadom líderstva, predávania, sebavedomia, cieľov a psychológie úspechu.

  Počas jeho viac ako 40 ročnej kariéry konzultoval s viac ako 1000 spoločnosťami a priamo ovplyvnil viac ako 5 miliónov ľudí prostredníctvom 5000 seminárov a prejavov vo viac ako 70 krajinách sveta.

  Kľúčom k tomu byť skutočne úspešným je vedieť, ako a kde upriamiť váš čas a úsilie

  Ukážme si to na príklade: Nedávno som sa rozprával s človekom, ktorý predával elektrospotrebiče. Chcel vedieť, či je podľa mňa dobrý nápad diverzifikovať (rozdeľovať) svoju pozornosť a čas a začať popri tom predávať online videá ohľadom osobnostného rozvoja.

  Máme tu niekoho, komu sa veľmi dobre darilo s jeho prvou firmou, a predsa chcel odkloniť svoj zrak od jeho primárneho zdroja príjmu a skúsiť niečo, o čom nevedel nič. Zlý nápad.

  Ak chcete dosiahnuť úspech, musíte nájsť niečo, v čom ste dobrý, upriamiť svoje úsilie a čas na pomáhanie ostatným ľuďom a tým následne zbohatnúť.

  Ak by tento človek začal predávať online programy osobnostného rozvoja, pravdepodobne by nemal čas budovať a rozvíjať svoj prvý biznis. Nikdy by ste nemali svoju pozornosť a úsilie rozdeľovať do viacerých vecí.

  Pozornosť je kľúčom k budovaniu veľkého bohatstva.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  • Zdroj titulného obrázka: pixabay.com
  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články