test
Viac

  Milionár Brad Lea: Ako získať všetko, čo chcete za 90 dní? Tu je môj návod

  Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu...

  Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu.

  Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay.

  Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 16 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

  Dovoľte mi s vami zdieľať najefektívnejší spôsob, „ako získať všetko, čo chcete za 90 dní“

  Prvá vec, ktorú musíte urobiť je si určiť, čo chcete. Väčšina ľudí má dobrú predstavu o tom, čo chcú, ale teraz musíte byť konkrétny. Musíte mať jasnú predstavu o tom, čo chcete a musíte ju byť schopný v mysli jasne vidieť.

  Mali by ste si to napísať a každý deň si to prečítať, aby ste sa uistili, že obraz zostáva živý a poháňa vás každú minútu každého dňa.

  Druhá vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť plán. Musíte zistiť, čo bude potrebné na to, aby to získali. Napríklad, ak ste si napísali, že chcete väčší dom alebo krajšie auto, musíte zistiť, koľko peňazí vás to bude stáť a čo musíte urobiť, aby ste tieto peniaze získali.

  Ak chcete lepšiu prácu, musíte zistiť, aký druh vzdelania alebo schopnosti by ste potrebovali na to, aby ste túto prácu dostali, koľko bude to vzdelanie stáť a čo budete musieť urobiť, aby ste získali tieto peniaze.

  Skrátka vytvorte plán, ktorý bude obsahovať všetky potrebné kroky, ktoré sú potrebné na to, aby ste získali to, čo chcete.

  Tretia vec, ktorú musíte urobiť, je ísť v nasledujúcich 90 dňoch do akcie. Skloňte hlavu a choďte do práce! Ak je váš plán dostatočne jasný, budete presne vedieť, aké kroky je potrebné vykonať.

  Ak tomu tak nie je, nestrávili ste dostatok času a energie na tvorbe vášho plánu. Ak chcete vykonať tento krok, musíte mať plán.

  Tu je dôležitou časťou ísť okamžite do akcie a ani na sekundu neprestať a neodkladať. V nasledujúcich 90 dňoch skloňte hlavu a vydávajte zo seba to najlepšie. Myslím to vážne! Nezastavujte ani na deň.

  Posledná vec, ktorú musíte urobiť, sa stane v 90. deň. V 90. deň – a nie deň predtým – sa jednoducho presvedčte, či ste dosiahli všetko, čo ste si spísali. Ak áno, potom ste získali „všetko, čo ste chceli za 90 dní“. Ak nie, jednoducho zopakujte tretí krok.

  Garantujem vám, že ak budete postupovať podľa týchto krokov a NIKDY NEPRESTANETE, nakoniec získate všetko, čo chcete za 90 dní.

  Svoju firmu, LightSpeed ​​VT, som založil v januári v roku 2000 a odvtedy sa držím tohto plánu. Zatiaľ som nezískal všetko, čo som si zapísal, ale za 90 dní vám dám vedieť, kde som.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  • Zdroj titulného obrázka: stavamesauspesnymi.sk
  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články