Viac

  CEO Paypalu vlastní Bitcoin a odhalil, prečo Paypal opustil projekt Libra

  Počas rozhovoru pre Fortune odhalil výkonný riaditeľ PayPalu Dan Schulman skutočnosť, že vlastní Bitcoin, a dôvod prečo opustili projekt Libra.

  Počas rozhovoru pre Fortune odhalil výkonný riaditeľ PayPalu Dan Schulman skutočnosť, že vlastní Bitcoin, a dôvod prečo opustili projekt Libra.

  Krypto tiež nazýva „zaujímavý nápad“ a hovorí, že blockchain má sľubnú budúcnosť.

  Keď dostal otázku o objasnenie svojho majetku a potvrdil, že vlastní Bitcoin, odpovedal:

  “Áno. Bitcoin. Pokiaľ ide o Bitcoin a krypto z investičného alebo obchodno platobného pohľadu , Schulman hovorí:

  „Pokiaľ ide o kryptomeny, tie sú stále veľmi volatilné, a preto nie je veľký záujem zo strany obchodníkov, pretože obchodníci pôsobia na trhu s malými maržami.

  Kryptomena sa okamžite zmení na fiat a platí sa poplatok za to, že sa z neho stane fiat mena, takže akákoľvek výhoda v nákladoch sa zvyčajne spotrebuje týmto poplatkom za konverziu.

  Pokiaľ to nebude menej volatilné, nebude to mena, ktorú obchodníci na webe všeobecne akceptujú, ale nie na darkwebe. “

  Čo sa týka blockchainu, Schulman hovorí, že on a jeho tím ho skúmajú

  „Neustále skúmame ďalšiu generáciu technológií napríklad infraštruktúru blockchain, aby sme procesy robili efektívnejšie.

  A viete, chceli by sme sa o tom dozvedieť viac…

  Myslíme si, že veľa progresívnych vecí, kde sa môže využiť blockchainu, je napríklad identita.

  Tech gigant PayPal spôsobil revolúciu v platobnom priemysle vybudovaním celosvetového systému, ktorý podporuje online prevody peňazí a oprávňuje viac ako 250 miliónov používateľov, z ktorých mnohí používajú smartfóny, aby vykonávali elektronické platby namiesto použitia tradičných šekov a peňažných príkazov.

  Facebookový blockchainový projekt Libra, digitálna mena a platforma, ktorá sľubuje užívateľskú základňu mobilných Millennials, sa javil ako spôsobilý pre PayPal, až kým platobný gigant minulý mesiac neodstúpil z projektu.

  Podľa Schulmana však odchod z PayPalu nebol z dôvodu, že by ho šokovali regulátori, ktorí skúmajú etiku Facebooku a finančnú a obchodnú štruktúru Libry, ale viac presmerovanie snáh spoločnosti dosiahnuť podobné ciele ako Libra.

  “Viete, myslíme si, že ak sa sústredíme na náš vlastný plán, budeme schopný rýchlejšie napredovať vo finančnej integrácii, ako keby sme všetky tieto zdroje postavili proti Libre.”


  Kryptotrejder sú mladí chalani, ktorí sa už vyše 4 rokov venujú investovaniu do kryptomien. Svoje skúsenosti a praktické rady v tejto oblasti zdieľajú na svojom webe

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články