Viac

  CEO Twitteru Jack Dorsey si myslí, že Bitcoin bude menou internetu

  Na podujatí Joe Rogan Experience, generálny riaditeľ spoločnosti Twitter Jack Dorsey uviedol, že internet bude nakoniec mať vlastnú menu a domnieva sa, že to bude pravdepodobne Bitcoin.

  Na podujatí Joe Rogan Experience, generálny riaditeľ spoločnosti Twitter Jack Dorsey uviedol, že internet bude nakoniec mať vlastnú menu a domnieva sa, že to bude pravdepodobne Bitcoin.

  ‘MYSLÍM, ŽE TO BUDE BITCOIN’

  Vystupujúc na podcaste Joe Rogan Experience, ktorý má viac ako 4,4 milióna predplatiteľov, Dorsey vyjadril svoje presvedčenie, že internet sa vyvíja smerom k vlastnej mene.

  Podľa šéfa služby Twitter sa najlepšie hodí pre túto úlohu najvyššie hodnotená a najpoužívanejšia kryptomena Bitcoin.

  Pokiaľ ide o túto možnosť, Dorsey povedal:

  Verím, že internet bude mať natívnu menu a neviem, či to bude Bitcoin.

  Ale myslím si, že všetky testy, ktorými prešiel a princípy za ním, ako boli vytvorené, je to niečo, čo sa narodilo na internete, bolo vyvinuté na internete, testované na internete, a je to internet.

  BITCOIN UMOŽŇUJE LEPŠIU FINANČNÚ INTEGRÁCIU

  Dorsey vysvetlil Joeovi Roganovi, že Bitcoin pridáva ďalšiu dimenziu do cieľa vytvoriť jednoduchší prístup k finančným službám.

  Vypracovanie rozhodnutia Square na podporu populárnej kryptomeny, CEO povedal, že dáva spoločnosti schopnosť slúžiť viac ľuďom na celom svete oveľa lepšie, ako bolo možné pomocou bežných finančných prostriedkov.

  Dorsey prirovnal internet k jednému národu, ktorý existuje digitálne. Preto má aj zmysel, že bude mať svoju vlastnú všeobecne akceptovanú menu.

  BANKY NEMAJÚ RADI BITCOIN

  Dorsey sa tiež zaoberal postojom bánk a iných zainteresovaných strán v hlavnom prúde financovania spoločnosti k Bitcoinu.

  Nie je prekvapením, že banky a mnohé ďalšie finančné inštitúcie nie sú fanúšikmi Bitcoinových narušujúcich tendencií pre finančný systém, povedal generálny riaditeľ spoločnosti Twitter.

  Pokiaľ ide o nekonečnú kritiku kritikov Bitcoinu, ktorí opakujú dokola tú istú rétoriku, Dorsey hovorí: Technológia bude naďalej pokračovať a bude pre vás irelevantná.


  Kryptotrejder sú mladí chalani, ktorí sa už vyše 3 rokov venujú investovaniu do kryptomien. Svoje skúsenosti a praktické rady v tejto oblasti zdieľajú na svojom webe kryptotrejder.sk

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články