asd
Viac

  4 tipy čo robiť, keď sa vám do ničoho nechce (MLM)

  Verím, že mnohí z vás už boli v podobnej situácií. Nadchnete sa pre nejakú MLM príležitosť a po pár dňoch sa vám akosi nechce robiť potrebné kroky. Veď prednedávnom to bolo iné. Čo mám teda urobiť, keď sa mi nič nechce robiť?

  Verím, že mnohí z vás už boli v podobnej situácií. Nadchnete sa pre nejakú MLM príležitosť a po pár dňoch sa vám akosi nechce robiť potrebné kroky. Veď prednedávnom to bolo iné. Čo mám teda urobiť, keď sa mi nič nechce robiť?

  Prezradím vám pár tipov čo robiť, keď sa vám do ničoho nechce.

  1) zamyslite sa nad tým, prečo ste s MLM príležitosťou vôbec začali.

  Toto bude jeden z bodov, ktorý rozhodne o tom, či v MLM dlhodobo zostanete alebo nie. Ak stratíte motiváciu, ak stratíte svoje „Prečo“ je koniec.

  Čo rozhodlo o tom, že ste s MLM začali? Ak ste svoje účinkovanie v MLM mysleli vážne a úprimne, prídete na to. Inak vám nedokáže pomôcť nik. Ani váš sponzor a sponzorská línia.

  Ja presne viem, prečo som s MLM začal. Mám presne napísané na papieri, prečo v MLM podnikám. Keď sa mi nechce, alebo nemám zrovna náladu niečo robiť, vždy si prečítam body, kvôli čomu som s MLM začal.

  2) máte svoje obľúbené motivačné video?

  Nehovorím, že to musí byť rovno motivačné video. Môže to byť váš obľúbený film, mp3, či kniha. Každý má niečo, čo rád pozerá alebo počúva. Veľa krát stačí len pozrieť si úryvok z obľúbeného filmu a človek príde na iné myšlienky.

  Ja mám svoje obľúbené video, ktoré si pozriem a hneď som nastavený inak. Mne to pomáha a verím, že to pomôže aj vám.

  3) choďte si zašportovať

  Vyvetrať si hlavu a dať si do tela nikdy nie je na škodu. Športovaním prídete na iné myšlienky a na nové nápady. Budete mať dobrý pocit z vášho výkonu a skôr sa vám bude chcieť robiť ďalšie aktivity.

  4) zavolajte svojmu sponzorovi/upline

  Tento tip je veľmi účinný a mnoho krát funguje takmer okamžite. Ale musíte mať na pamäti jednu vec. Váš sponzor nie je bútľavá vŕba. Ak na neho vyvalíte všetky problémy sveta, tak vám po určitom čase niečo povie. Ale nebude sa vám to páčiť.

  Váš sponzor vás rád povzbudí, ale treba si jeho slová zobrať k srdcu. A nezneužívajte jeho čas. Váš sponzor vám podá pomocnú ruku, ale nesnažte sa mu odtrhnúť celú ruku.

  Toto bolo len pár tipov, ktoré vás dokážu nakopnúť do aktivity. Ale rozhodujúci krok musíte urobiť sami. Nik to za vás neurobí. Rozhodujúce slovo totiž máte vy.

  Ak sa vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, prípadne pridajte svoj komentár pod článok.

  No a ak náhodou o MLM podnikaní rozmýšľate a neviete ako a kde začať, neváhajte ma kontaktovať.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Dušan DanielDušan Daniel

  Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Podnikám v MLM niekoľko rokov. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články