Viac

  Čo si v MLM podnikaní všímať ako prvé?

  Kompenzačný plán alebo produkt. Na čo upriamiť svoju pozornosť, keď sa o MLM podnikanie zaujímate? Túto tázku si častokrát položí mnoho ľudí, čo sa o MLM podnikanie začína zaujímať.

  Každého síce može zaujímať niečo iné, ale niektoré veci treba zobrať do úvahy už na začiatku MLM podnikania.

  Ak chcete v MLM podnikaní uspieť, musíte počítať s nasledovným:

  Produkty, ktoré ponúka vaša MLM spoločnosť BUDETE musieť aj osobne používať

  Bez tohoto uvedomenia si, vám doporučujem do MLM podnikania ani nevstupovať. Bez toho nemáte v MLM šancu uspieť. Bodka.

  Veľa ľudí pozerá najskôr na kompenzačný plán a produkt ich až tak nezaujíma

  Stačí si pozrieť pár diskusií na facebooku a hneď ste v obraze. Navzájom si argumentujú, ktorý kompenzačný plán je lepší a pod. No ale bez toho, aby produkt aj doma osobne používali, vám ani najlepší kompenzačný plán nepomôže.

  Seriózne MLM firmy platia len za obrat, ktorý zorganizujete a bez vlastnej skúsenosti s produktami, dlhodobý úspech nedosiahnete. Ľudia naokolo rýchlo zistia, či produkt sami používate.

  Pokiaľ niekomu ponúkate produkt, ktorý sami nepoužívate, ide len o klamanie ľudí

  Týmto konaním si už mnoho ľudí pokazilo vzťahy napr. s rodinou a priateľmi a pripisujú to MLM. MLM s tým ale nič nemá. To oni spravili chybu a je konečne čas si to priznať.

  Mnoho ľudí si MLM podnikanie mýli s možnosťou rýchleho zarobenia. V tom lepšom prípade dosiahnu len jednorázový zárobok a potom títo ľudia prechádzajú do ďalšej MLM firmy. A takto stále dookola. Týmto svojim správaním kazia meno sebe a MLM firme, s ktorou spolupracujú a celkovo oboru MLM.

  Preto nerobte tieto chyby aj vy. Pozrite si MLM firmy a vyberte si takú, ktorej produkt je vám blízky a ktorý si viete predstaviť dlhodobo používať. Len osobnou skúsenosťou viete produkt niekomu doporučiť.

  A teraz pozor. Osobným používaním produktov si budujete svoje nadšenie a zapálenie k MLM. A to zapálenie a nadšenie priťahuje ľudí do podnikania. Ak ste sa pripojili k MLM firme a nesedí vám produkt, pravdepodobne v MLM neuspejete. Je to kruté, ale je to tak.

  Ak chcete úspešne budovať vaše MLM podnikanie, budujte si nadšenie k produktom aj k príležitosti. Nadšenie sa nedá hrať, ani pretvárka nepomôže. Ľudia nie sú slepí. Ľudia vždy radšej pôjdu za niekým, koho vidia ako lídra, má osobnú skúsenosť a to čo hovorí, aj robí.

  A to najdoležitejšie, ľuďom máte slúžiť!

  Ak sa vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, alebo ma osobne kontaktujte.

  Prajem vám veľa úspechov!


  Dušan Daniel

  Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Podnikám v MLM niekoľko rokov. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články