asd
Viac

  Čo vám zaručí úspech v podnikaní?

  Nikdy nevieme vopred povedať, ako sa nám bude dariť v novej práci. Budeme sa snažiť robiť ju čo najlepšie, no môže sa stať, že svojim nadriadeným príliš neulahodíme a budeme sa musieť viac snažiť.

  Nikdy nevieme vopred povedať, ako sa nám bude dariť v novej práci. Budeme sa snažiť robiť ju čo najlepšie, no môže sa stať, že svojim nadriadeným príliš neulahodíme a budeme sa musieť viac snažiť.

  Ak vás ale zlákalo podnikanie, pretože ste sa túžili osamostatniť, čo vám zaručí, že budete v podnikaní úspešní?

  Klienti budú pre vás najdôležitejší

  To, či budete úspešní, nezáleží od toho, či sa rozhodnete pre založenie živnosti alebo s.r.o., ale od toho, či bude pre vás klientela prioritou číslo jeden. Ak si pôjdete len za ziskom a názory klientely vás nebudú zaujímať, neočakávajte veľký úspech.

  Klienti si namiesto vás nájdu inú firmu – firmu, kde budú mať istotu, že práve oni sú pre firmu dôležití a firme nejde len o zisky.

  Neriskujte odchod klientov k vašej najväčšej konkurencii a správajte sa tak, aby klienti pocítili, že práve oni sú pre vás prioritou.

  Budete mať sídlo priamo v Bratislave

  To, že budete mať sídlo v Bratislave, vám zaručí úspech. Každý Slovák uprednostní firmu sídliacu v hlavnom meste ako firmu, ktorá sídli na dedine alebo v malom slovenskom okresnom meste.

  Firmy sídliace v hlavnom meste sú neustále na očiach, pôsobia dôveryhodnejšie a je väčšia pravdepodobnosť, že práve ony ponúknu kvalitnejší výrobok aj na úkor vyššej ceny.

  Slováci vyhľadávajú kvalitnejšie výrobky a nevadí im priplatiť si za kvalitný výrobok, o ktorom vedia, že im vydrží.

  Budete ponúkať to, čo na trhu chýba

  Dobrým podnikateľom budete aj vtedy, ak budete ponúkať to, čo na trhu chýba. Tovar dovážaný z Číny a Poľska nie je taký populárny, no napriek tomu na Slovensku nájdete viaceré obchody, ktoré ho predávajú.

  Ak zákazníkom ponúknete dobré výrobky dobrej kvality a navyše za rozumnú cenu, máte istotu, že si vás obľúbia a že od vás nikdy neodídu. Prečo by klient od vás odchádzal, ak má u vás všetko, čo potrebuje?

  Skôr, ako založíte spoločnosť, spravte si prieskum trhu a zistite, o čo je najväčší záujem.

  Potom už len ponúknite, čo na trhu chýba a je vyhľadávané a úspech máte zaručený.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články