asd
Viac

  Dostať každý deň 86 400 $? Vedeli by ste ich využiť?

  Predstavte si že by existovala banka, ktorá vám každý deň pripíše 86 400 $. Ako by ste ich využili ? Ako by ste ich investovali ?

  Predstavte si že by existovala banka, ktorá vám každý deň pripíše 86 400 $. Ako by ste ich využili ? Ako by ste ich investovali ?

  Každý deň má 86 400 sekúnd. Každá sekunda je vzácna. Čas sa rovná peniaze. Čas ktorý máme navyše, sú peniaze, ktoré nemáme.

  Veľa ľudí si ani neuvedomuje, aký je čas vzácny. Čas môže pre nás znamenať aj slobodu, pretože ak ho správne investujeme dostavia sa výsledky, ak ho investujeme nesprávne poučíme sa. Dôležité je vytrvať a robiť to čo nás baví.

  Nebojte sa realizovať sny, robte to čo vás len napadne. Je to váš život tak si ho tvorte podľa seba a nie ako vám zhora pískajú. Peniaze berte ako odmenu za vašu energiu, ktoru ste investovali do činnosti, ktorá vám v prvom rade prináša šťastie.

  Veď nikto z nás nechce predsa celý život pracovať niekde kde ho to nebaví. Pracovať pre smiešnu mzdu, ktorá nám nestačí ani na vyžitie. Pracovať pre šéfa, ktorý každý rok má nové auto vďaka našej práci a nakoniec v starobe si uvedomiť, že náš život nám pretiekol po medzi prsty.

  Zrušme túto bláznivu rovnicu vymieňať čas za peniaze lebo náš čas sa rovná život. Tak ako využijete dnes svoj čas vy ?

  Pozrite si nasledújuce video:

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články