Viac

  Grant Cardone: Aby ste boli úspešnými, musíte sa zaviazať k týmto 6 veciam

  Grant Cardone je medzinárodný biznis expert, spíker, mentor, autor 5 bestsellerov a zakladateľ 5 multimiliónových spoločností. Ako veľa ďalších ľudí, aj on začínal od nuly a svoje bohatstvo budoval z ničoho...

  Grant Cardone je medzinárodný biznis expert, spíker, mentor, autor 5 bestsellerov a zakladateľ 5 multimiliónových spoločností.

  Ako veľa ďalších ľudí, aj on začínal od nuly a svoje bohatstvo budoval z ničoho. Započúvajte sa do jeho materiálu a uvidíte, že je to muž záväzku. Urobil záväzok k svojej rodine, osobnej značke a úspechu.

  Tu je 6 vecí, ku ktorým sa musíte zaviazať, aby ste boli úspešnými:

  1. Záväzok k veľkoleposti

  Myslíte si, že bol Grant Cardone vždy mimoriadne úspešný? Myslite znova. V 25 rokoch bol závislý na drogách, v práci, ktorú nenávidel a plytval svojimi talentami. Na naliehanie jeho rodinného priateľa sa rozhodol prestať piť alkohol a prestavať svoj život.

  Vysvetlil, že to začína rozhodnutím – tým, ktoré budete musieť urobiť znova a znova. Po rehabilitácii urobil ďalšie rozhodnutie – chcel sa stať úspešným a niekým veľkým, bez ohľadu na to, čo bude pre to potrebné urobiť.

  Teraz svojmu úspechu nehovorí cieľ alebo príležitosť, ale zodpovednosť, osud a povinnosť. To vysvetľuje jeho neochvejnú motiváciu.

  2. Záväzok k učeniu sa

  Niektorí hovoria, že je Grant Cardone „rodený obchodník“, no on však hovorí niečo iné. Uvedomuje si, že predávanie neznášal, pretože v tom skrátka nebol dobrý. Nechcel sa iba zlepšovať, chcel ovládnuť priemysel. Na začiatok čítal a počúval všetko, čo mohol, od ľudí ako Zig Ziglar, Brian Tracy a Jackie Cooper.

  Začal som sa učiť predávať každý deň. Začal som si nahrávať rozhovory.

  O rok na to patril k hornému 1% najlepších obchodníkov v automobilovom priemysle v USA.

  3. Záväzok k tomu, čo vám funguje

  Grant Cardone vedel, že sa po tejto očiste musí vrhnúť do práce. Dokonca povedal, že sa potrebuje stať „pracovným narkomanom“. Väčšina ľudí ho varovala, aby to nerobil, ale on vedel, čo preňho bude fungovať.

  Keď som sa nudil, keď som nebol zaneprázdnený, keď som nemal čo robiť alebo som nemal čo dosiahnuť, dostal som sa do problémov. Pre mňa je prácou nevyhrávať. Ľudia nemajú dostatok skúseností s víťazstvom.

  Verí, že kľúčom k úspechu je zostať aktívny. Je pravdou, že to, čo on nazýva aktívny, iní môžu nazývať posadnutosť alebo workoholizmus. On to vie a je mu to jedno – zistil, čo mu funguje.

  4. Záväzok k otvorenosti

  Nehanbite sa. Grant Cardone niekedy na Twitteri tweetne do sveta jeho gigantické ciele. Uvedomuje si, že to možno znie ako vychvaľovanie, ale verí, že existuje veľká sila vo verejnom hlásaní svojich cieľov.

  Rovnako ako mnoho iných, pripúšťa, že má dni, kedy sa mu nechce ísť na schôdzku alebo nechce dokončiť nejakú úlohu, ale keď sa k tomu raz verejne zaviazal, už nie je cesty späť.

  5. Záväzok k mysleniu vo veľkom

  Grant Cardone je zanietený exponenciálnym rastom. Na túto tému napísal aj najpredávanejšiu knihu – Pravidlo 10X. Hlboko verí, že ľudia podceňujú dve veci. Po prvé, väčšina ľudí podceňuje, koľko peňazí v skutočnosti potrebuje, aby sa postarali o svoju rodinu a mohli žiť pohodlne. Po druhé, ľudia vážne podceňujú svoj potenciál.

  Moja najväčšia chyba v živote bola, že som si myslel príliš v malom príliš dlho.

  6. Záväzok k svojmu dedičstvu

  Každé ráno a večer si Grant Cardone zapisuje jeho hlavné životné ciele od „kúpiť si väčšie lietadlo“ do „zostarnúť s mojou ženou“.

  V súčasnej dobe uvažuje a plánuje 100 rokov dopredu. Je presvedčený, že ak vytvoríte veľké dielo, vydrží skúšku času a bude mať dokonca vplyv aj na budúce generácie. Zaväzuje sa k niečomu väčšiemu, oveľa väčšiemu.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články