Hodinky SEIKO – kvalitné hodinky za rozumnú cenu!

Dnes Vám predstavíme pánske hodinky SEIKO, ktoré veľmi dobre vyzerajú, sú kvalitne spracované a zároveň si ich dokážete zaobstarať za veľmi slušnú cenu aj na Slovenskom trhu.

696

Dnes Vám predstavíme pánske hodinky SEIKO, ktoré veľmi dobre vyzerajú, sú kvalitne spracované a zároveň si ich dokážete zaobstarať za veľmi slušnú cenu aj na Slovenskom trhu.

Pre hodinárskych znalcov je SEIKO pojem. Pre tých z Vás, ktorým SEIKO tak veľa nehovorí, si najprv v skratke predstavíme túto hodinársku značku.

Hodinky SEIKO – značka, ktorá patrí medzi elitu

História hodiniek značky SEIKO sa začala písať v roku 1881. Na základe vývoja tejto značky môžme hovoriť o revolučnej hodinárskej ikone, ktorá dala svetu vôbec prvé quartzové hodinky a taktiež prvý quartzový chronograf!

Bola to taktiež značka SEIKO, ktorá vyrobila prvé náramkové hodinky v Japonsku.

Ďalší veľký pokrok v hodinárstve bol predstavený značkou SEIKO v roku 1999, keď spoločnosť prišla na trh s prvým “hybridným” strojčekom Spring Drive. Ten totiž ako jediný svojho druhu obsahuje quartzovú a mechanickú časť.

Mechanická časť dokáže pomocou kinetiky generovať dostatočné množstvo energie, ktorá následne dobýja quartzový oscilátor. Pri pohľade na ciferník tak vidíme pohyb sekundovej ručičky v plynulom režime. Tak, ako sme zvyknutý u klasických mechanických hodiniek narozdiel od prerušovaného chodu sekundovej ručičky hodiniek na quartzový pohon.

Tieto Japonské hodinky sa vyznačujú kvalitou, cenovou dostupnosťou a praktickosťou. Značka vyrába letecké, potápačské ale tiež štýlové modeli hodiniek. Medzi tie najkrajšie by sme zrejme mohli zaradiť práve tie potápačské modeli. Samozrejme ide ale o otázku vkusu.

Dosť ale bolo o hodinkách SEIKO. Poďme sa teraz pozrieť na konkrétny model hodiniek. hodinky značky SEIKO

Pánske hodinky SEIKO SSC013P1

Dnes Vám predstavíme pánske hodinky SEIKO – model SSC013P1. Hodinky sú poháňané na solárny pohon s kvalitným koženým remienkom, chronografom a budíkom.

Ide o kolekciu s označením SOLAR. Táto kolekcia obsahuje modeli hodiniek poháňané solárnou energiou, vďaka čomu odpadá potreba výmeny batérie.

hodinky SEIKO

Púzdro hodiniek z ušľachtilej ocele

Púzdro hodiniek SEIKO SSC013P1 je vyrobené z ušľachtilej ocele. Oceľ je samozrejme antialergická, nemení svoju farbu a má antikorózny povrch! Odolnosť je voči sladkej, tak aj slanej vode.

Tvar púzdra hodiniek je okrúhly s priemerom 43 mm. Hodinky chráni minerálne sklíčko s vysokým obsahom kremíka.

Tieto kvalitné a zároveň pekné hodinky drží na ruke kožený remienok.

Funkcie hodiniek SEIKO SSC013P1

Tento konkrétny model hodiniek obsahuje budík, letecký chronograf, stopky. Luneta hodiniek je otočná vďaka čomu máte možnosť vypočítať základné letecké údaje ako napríklad spotreba paliva, priemerná rýchlosť alebo čas letu.

Cena hodiniek

Cena hodiniek sa pohybuje na našom trhu okolo úrovne 350 eur. 

Hodinky SEIKO model SSC013P1 si môžte zakúpiť u certifikovaného predajcu hodiniek hodinky.sk s expresným dodaním a dopravou zdarma!

PRIDAŤ KOMENTÁR