Viac

  Investičné zlato a striebro len vo fyzickej podobe a domov. Nekupujte papier!

  Ak chcete investovať do investičného zlata a striebra, tak nakupujte jedine investičné zlato a striebro vo fyzickej podobe a vždy s doručením domov.

  Nakupujte len v overených internetových obchodoch s niekoľkoročnou históriou. Internetové obchody ponúkajú investičné zlato a striebro aktuálne za najlepšie ceny.Vo videu nižšie sa dozviete tie najzákladnejšie informácie o investičnom zlate a striebre, ktoré by ste mali mať predtým ako zrealizujete svoj prvý nákup investičného zlata a striebra.

  Nakoľko sa v 12 minútovom videu nedá povedať všetko potrebné, tak vo videu som vám dal informáciu o tom aké knižky doporučujem zakúpiť, aby ste si svoje znalosti o investičnom zlate a striebre mohli dostatočne rozšíriť.

  Ak to myslíte s investovaním do drahých kovov vážne, tak by ste si jednoznačne dané knižky mali zakúpiť a prečítať si ich. Dozviete sa z nich to najdôležitejšie čo potrebujete o investičnom zlate a striebre vedieť.

  zlato

  Video som sa rozhodol natočiť hlavne pre ľudí, ktorí o investovaní do drahých kovov nevedia nič a tiež pre to, aby sa vyvarovali nákupu investičného zlata od MLM spoločností, ktoré sa snažia ľudom predávať investičné zlato vo forme takzvaného certifikovaného zlata.

  Ak budete mať ohľadne tejto témy na mňa po pozretí videa nejaké otázky, tak ich napíšte do komentárov pod videom na YouTube kanáli investicnyblog alebo do komentárov pod týmto článkom. Budem sa snažiť na ne odpovedať.

  V prípade, že by otázok bolo viac, tak natočím ďalšie video, kde ich všetky zodpoviem.


  Peter Rakvica

  Peter Rakvica

  Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí klientom.

  Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články