Viac

  Kam pre kvalitný oblek v Bratislave?

  Hlavné mesto ponúka množstvo príležitostí na zábavu, kultúru i obchod. Všetky tieto udalosti spája jeden spoločný menovateľ. Ľudia sa na nich radi zúčastňujú v slávnostnom odeve.

  Hlavné mesto ponúka množstvo príležitostí na zábavu, kultúru i obchod. Všetky tieto udalosti spája jeden spoločný menovateľ. Ľudia sa na nich radi zúčastňujú v slávnostnom odeve.

  Už neraz sme zdôrazňovali skutočnosť, že móda už dávno nie je len záležitosťou nežnejšieho pohlavia. Aj mnohí páni totiž kladú zvláštny dôraz na kvalitu i originalitu prvkov, ktoré si obliekajú. Preferujú kvalitu pred kvantitou a ich charakteristickou črtou je i neskrývaná túžba po autenticite. Konfekciu preto vymieňajú za obleky či košele ušité na mieru, ktoré dokonale zvýraznia ich prednosti.

  Nebojte sa byť nároční

  Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorých presne vystihujú predchádzajúce riadky a hľadáte kvalitu spolu s originalitou, v Bratislave už na vás čakajú odborníci zo salónu suits by ĎURKA. Ochotný personál vám vždy dobre poradí a rád splní módne prianie aj toho najnáročnejšieho klienta. Inšpiráciu nájdete aj našej webovej stránke salónu na nasledujúcom linku: https://suits.sk.

  oblek na mieru v Bratislave

  Nechajte sa rozmaznávať

  V bratislavskom salóne suits by ĎURKA vám zároveň garantujeme úplné súkromie. V rámci individuálneho prístupu k našim zákazníkom si termín stretnutia dohadujeme s každým vopred a tak sa vám nemôže stať, že sa v salóne v jednom čase stretnete s iným zákazníkom. Široká ponuka kvalitných výrobkov prekvapí aj tých najnáročnejších pánov.

  Okrem oblekov šitých na mieru si môžete vyberať z kvalitného doplnkového sortimentu viazaniek, opaskov či manžetových gombíkov.

  V salóne suits by ĎURKA veľmi dobre poznáme aj tie najtajnejšie potreby našich zákazníkov. Nájdete u nás rôzne pánske obleky, svadobné komplety, smokingy, ale na svoje si prídu aj športovo orientovaní páni, ktorí si môžu vyberať z bohatej ponuky športových sák.

  kvalitný oblek v Bratislave

  Tradícia a luxus

  Dlhoročné skúsenosti a kvalitné technológie nám umožňujú splniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Kvalitné a originálne výrobky od etablovaného slovenského výrobcu a individuálny prístup sú u nás samozrejmosťou.

  Teším sa na vašu návštevu na našej webovej stránke alebo priamo v salóne suits by ĎURKA v Bratislave.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články