test
Viac

  Milionár hovorí o najväčšom TAJOMSTVE dosahovania monumentálnych výsledkov

  Keď príde na dosahovanie väčších cieľov, je to naozaj hra čísiel. Samozrejme, že kvalita je dôležitá, ale kvantita je to, čo vám pomáha produkovať viac. Z jednej jablone môžete získať tisíce jabĺk – z desiatok jabloní môžete získať milióny...

  Keď príde na dosahovanie väčších cieľov, je to naozaj hra čísiel.

  Samozrejme, že kvalita je dôležitá, ale kvantita je to, čo vám pomáha produkovať viac. Z jednej jablone môžete získať tisíce jabĺk – z desiatok jabloní môžete získať milióny. Ak chcete hojnosť, buďte pripravený zasadiť viac semienok. Viac semienok vám dá viac stromov.

  Všetky výsledky sú rovnaké. Ak chcete schudnúť, musíte držať diétu a viac cvičiť. Ak chcete získať viac vedomostí, budete musieť viac čítať. Aby ste sa stali lepšími spisovateľmi, je potrebné vytrvať pri písaní koľko sa len dá, aj keď sa na to necítite. Je to všetko hra čísiel.

  Milionár hovorí o najväčšom TAJOMSTVE dosahovania monumentálnych výsledkov…

  Môžem uviesť príklad?

  Než som založil svoju firmu, vedel som, že som nebol tak dobrý, ako som chcel byť. To ma viedlo k zvýšeniu množstva mojej práce. Myslel som si, že keď moja kvantita porastie, kvalita sa najväčšou pravdepodobnosťou o seba postará sama.

  A stalo sa!

  Použil som to, čomu hovorím “Pravidlo desiatich”. To znamená, že musím urobiť 10 aktivít každý mesiac po celý rok. To bol v podstate celý môj biznis plán. Takto som okamžite znásobil svoje výsledky v každej oblasti môjho života.

  Poďme ďalej k hlbšiemu porozumeniu – každý mesiac som sa snažil dať 10 prejavov, prečítať 10 kníh, cestovať do 10 veľkých miest, napísať 10 článkov… Rozmýšľal som o hocičom, čo by som mohol urobiť 10-krát a čo by mi pomohlo vyprodukovať monumentálne výsledky.

  Kľúčom je, aby ste sa stali lepšími v tom, čo robíte. Nebudete dokonalými na prvýkrát, ale vždy môžete zlepšiť svoje výsledky.

  Pamätajte: Zasadenie viacerých semienok bude viesť k viacerým stromom.

  „Môžete spočítať semienka v jablku, ale nikdy nebudete môcť spočítať jablká v semienku.“

  Daniel Ally

  Opýtajte sa sami seba:

  „Aká je jedna činnosť, ktorú môžem urobiť najmenej 10-krát za mesiac?“

  Tento jednoduchý trik vám môže rýchlo pomôcť dosiahnuť zázračné výsledky. Ak to budete robiť nasledujúcich 12 mesiacov, budete žať plody svojej úrody. Úžasné na tom je, že ak urobíte 2-krát toľko, dostanete 2-krát toľko. To je zákon hojnosti.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver OlejníkOliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články