Motivujúci Steve Jobs / Video

1692

O osobe zosnulého Steva Jobsa sa toho veľa popísalo, pohovorilo o jeho súkromnom živote, začiatkoch a podobne. Pre mňa to bol človek ktorého život a prácu som sledoval s veľkým obdivom už niekoľko rokov.

Geniálne zmýšlanie a jeho vizionárstvo zmenili technický svet hore nohami. Tam kde sa iní báli vkročiť, Steve Jobs šiel s odvahou, nadšením a vierou. Každý z nás má istotne svojich hrdinov alebo vzory. Pre mňa to navždy bude Leonardo Da Vinci a Steve Jobs.

Len tak mimochodm, práve Stevovi Jobsovi pryschlo aj prirovnanie ,, Da Vinci 21.storočia,, a mýslim si, že tento titul mu právom patrí.Som veľmi rád, že používam produkty spoločnosti Apple na ktorej čele stál.

Pomahajú mi robiť veci lepšie a jednoduchšie. Na jeho počesť vám prinášam jeho motivačnú reč, ktorú predniesol na Standforskej univerzite.

Verím, že vás všetkých povzbudí a prinesie vám taký krátky a fascinujúci pohľad do jeho života, ktorý rozhodne žil skutočne každý deň naplno, akoby to bol jeho posledný deň ako to sám aj v tejto reči spomenie.

Vďaka Steve!

PRIDAŤ KOMENTÁR