Náhodná procházka po Wall Street

325
V knihe Náhodná procházka po Wall Street sa naučíte základnú terminológiu burzy aj to, ako sa na nej pohybovať s pomocou ľahko pochopiteľnej, dlhodobej investičnej stratégie, ktorá skutočne funguje.

Kniha Náhodná procházka po Wall Streen

Využívajúc svojich vlastných pestrých skúseností ekonóma, finančného poradcu a úspešného investora Malkiel ukazuje, že aj napriek nedávnym protichodným tvrdeniam takzvaných expertov v čase finančnej krízy má jednotlivec, ktorý kupuje a drží nízkonákladové a medzinárodne diverzifikované akcie obsiahnuté v trhových indexoch, stále vysokú pravdepodobnosť byť úspešnejší než portfólia starostlivo vybraná profesionálov is využitím sofistikovaných analytických metód.
peniaze

Časom preverená stratégia úspešného investovania

Naučíte sa vyhodnocovať potenciálne návratnosť nielen akcií a dlhopisov, ale aj širokej škály investičných príležitostí – od účtov peňažného trhu a nehnuteľností investičného trustu cez poistenie až po vlastníctvo domov a hmotných statkov ako zlata alebo zberateľských predmetov.

 

Tiež sa dozviete, ako si najlepšie naplánovať budúcnosť s pomocou investičného sprievodcu životným cyklom, ktorý uspôsobuje investičné stratégie pre každú vekovú skupinu.

 

Malkiel navyše obohatil toto vydanie o zameranie pozornosti na rozvíjajúce sa trhy, kde prudký rast a industrializácia môžu ponúkať príležitosti na dlhodobé zisky.

 

Ostrieľaní aj úplne začínajúci investori s ľubovoľne vysokou či nízkou ochotou riskovať nájdu v knihe dôležité fakty a návod, ako krok za krokom ochrániť a rozmnožiť ťažko zarobené peniaze.

 

Knihu Náhodná procházka po Wall Street si môžte zakúpiť TU:

PRIDAŤ KOMENTÁR