Viac

  Nefunguje Vám mobilný telefón? Vyskúšajte odborný servis od Pôjdeto.sk

  Moderné technológie nám v mnohom uľahčujú život a na ich verné služby sme si už celkom zvykli. Peklom ale je, keď náš mobil alebo notebook prestane fungovať. To sme veľakrát úplne odstavení od súkromného aj pracovného života.

  Vo chvíľach našej elektronicko – technologickej bezradnosti padne dobrý pomocník vždy vhod. A najlepšie je, keď vie z každého rožka čo najviac. Presne tak, ako odborníci z Pôjdeto.

  Servisné služby

  Zháňate expresný a odborný servis mobilov, tabletov a počítačov a nie a nie prísť na ten správny? Nebojte sa, Pôjdeto! Ak si neviete dať rady s poškriabaným displejom vášho smartphonu alebo vás trápi zničená batéria či vírus vo vašom notebooku, technici z Pôjdeto váš problém vyriešia.

  Hravo, odborne a s maximálnou starostlivosťou a férovým prístupom. Využite tiež praktické balíčky servisných služieb Pôjdeto Pomocník, vďaka ktorým získate mix online poradenstva a služieb s vašim mobilom, notebookom alebo tabletom.

  Satelity a siete

  Ak chcete byť in a mať stále čerstvé informácie, bez príjmu kvalitného signálu sa nezaobídete. Nie každý zvládne nastavenie modemu alebo routeru, nehovoriac o nastavení domácej siete alebo satelitu.

  Zavolajte alebo kliknite na Pojdeto.sk, oznámte čo vás trápi a počkajte pár minút. Uvidíte, budú sa diať zázraky. Zázraky umu, vedy a techniky.

  Nastavenie počítačov a mobilných zariadení

  Považujete sa za čistokrvného užívateľa technologických vymožeností a dôležitejšie ako parametre a ich nastavenie je pre vás odvedená práca prístroja? Potom sa nezaoberajte zdĺhavým a nezrozumiteľným nastavovaním, ale prenechajte túto činnosť odborníkom.

  Zálohovanie dát, komplexná diagnostika a bezpečnostný audit, nastavenie mejlu, zabezpečenie sociálnych sietí a mnoho ďalších užitočných služieb z ponuky Pôjdeto môžete využiť aj vy. Ušetríte si starosti a odmenou vám bude plnohodnotne fungujúce zariadenie.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články