VYHODNOTENIE – Súťaž o podpísané knihy od Petra Dubaja – Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj

Obľubujete motivačnú literatúru? Pripravili sme pre vás súťaž o podpísané knihy Petra Dubaja - Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj.

1131

Obľubujete motivačnú literatúru? Pripravili sme pre vás súťaž o podpísané knihy Petra Dubaja – Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj.

Vyhodnotenie

Úplne jednoducho, stačí ak do komentára pod tento článok napíšete:

Chcem žiť ako kráľ

Súťaž trvá do 08.09.2017 a 3 výhercov kontaktujeme správou.

Vyžrebovaní výhercovia kníh sú:

  • Linda Csepreghyová
  • Lukas Minarovic
  • Janka Holková

Výhercom gratulujeme a zasielame výhru.


Ži ako kráľ alebo lamentuj a preklínaj!

Kniha, ktorá Vás vyženie z Kauflandu!

Mladý chalan z malebného mestečka na západnom Slovensku menom Topoľčany, rozvíril debaty na internete svojou kontroverznosťou! Nie je reč o nikom inom, ako o internetovom podnikateľovi Petrovi Dubajovi.

Svoj život s obľubou zdieľa na Instagrame, kde ho nájdete podľa mena Kingdubaj. Určite ste si všimli, že tento mladý chalan si rád dáva kúpeľ vo vani naplnenej peniazmi, alebo si ich trošku osmaží na panvici.

Niekto by povedal že všetky tie peniaze sú natlačené vo Faxcopy a hologram na bankovkách je pracne nalepený na každej z nich. Musíme Vás ale sklamať! Dali sme si záležať a vyhľadali sme, kto to vlastne ten Peter Dubaj je.

Možno by ste nechceli veriť že niekto môže napísať knihu vo svojich 21 rokoch. No, Peter to dokázal! Nie je to len nejaká zbierka poézie a prózy. Ako sám tvrdí: „v mojej knihe Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínak nájdete moje nesmrteľné myšlienky, ktoré vám konečne otvoria oči!“ Ľudia nie sú zvyknutý na krutú pravdu.

Peter je ale priamy a servítku (teda pardon, bankovku) si pred ústa vôbec nedáva. „Knihu môžem čítať aj 100 krát a zakaždým v nej nájdem iné ponaučenie. Kniha obsahuje veľmi veľa reálnych poznatkov z praxe a žiadne preložené citáty z angličtiny. Kúpa tejto knihy bola najlepšia investícia akú som kedy mohla spraviť.“

To je len zopár recenzii od ľudí, ktorí si knihu zakúpili a prečítali ju na jeden hlt. Kniha je určená pre všetkých ľudí čo chcú zmeniť svoj obyčajný život na výnimočnejší a užívať si čo tento svet ponúka. Táto výnimočná kniha nie je len tak nejaká obyčajná motivačná literatúra.

Naučíte sa v nej, ako prekonať strach z neúspechu, ako zarábať až 15 000 € z online biznisu, ako mať trojhodinový pracovný čas a dočítate sa aj o šikane, ktorú Peťo zažil. Ešte ako študent na základnej a strednej škole bol šikanovaný učiteľmi a spolužiakmi, pretože bol odlišný od ostatných.

Vyjadroval svoj názor tak, ako to cítil. To mu ale spôsobovalo problémy a autority to nevedeli prehryznúť. Sloboda slova asi v škole neplatí. Toto bol jeden z dôvodov, prečo sa Peter rozhodol napísať knihu.

Bestseller behom mesiaca?! 3000 predaných kusov!!

Kniha „Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj“ natoľko zaujala ľudí, že za prvý mesiac sa predalo 3000 výtlačkov! Chytľavá obálka mladíka vo vani plnej peňazí jednoducho spôsobila hystériu a balíky nestíhajú odchádzať. Nie je to však len o obálke, ale aj o obsahu knihy, ktorý Vám odhalí krutú pravdu.

Dovolenka každý týždeň?

Pre tohto mladíka to nie je problém. Kingdubaj si rád užíva exotiku v podobe Thajska, ale rád so svojou priateľkou spoznáva aj krásne miesta v Európe. Pre podnikanie cez internet mu jednoducho stačí len laptop a z akéhokoľvek kútu sveta môže pracovať. Kurzy Diamondbrand.skEbayexpert.sk, ktorých je Peter autorom Vám dopomôžu k finančne slobodnému životu.

 

Motivačnú literatúru nájdete aj v našom e-shope


Vyžrebovaní výhercovia kníh sú:

  • Linda Csepreghyová
  • Lukas Minarovic
  • Janka Holková

Výhercom gratulujeme a zasielame výhru.

 

 

PRIDAŤ KOMENTÁR