Viac

  12 vecí, ktorých sa úspešní ľudia dávno vzdali

  Úspešní ľudia premýšľajú inak, hovoria inak a pracujú inak, ako všetci ostatní. Úspech je jednoduchší, ako si myslíte, ale musíte sa učiť od tých správnych ľudí...

  Úspešní ľudia premýšľajú inak, hovoria inak a pracujú inak, ako všetci ostatní. Úspech je jednoduchší, ako si myslíte, ale musíte sa učiť od tých správnych ľudí.

  Tu je 12 vecí, ktorých sa úspešní ľudia vzdali:

  1. Vzdali sa presvedčenia, že nemôžu zmeniť svet

  Úspešní veria, že to nie je o tom, kde sa narodíte, aké vzdelanie máte, s koľkými peniazmi začnete – je to o viere, že môžete zmeniť svet. Každý máme moc urobiť niečo neuveriteľné.

  2. Vzdali sa šťastia

  Šťastie je záležitosť prípravy na stretnutie s príležitosťou. Úspešní ľudia už dávno prestali veriť v šťastie a nahradili ho drinou.

  3. Vzdali sa negatívnych ľudí

  Úspešní ľudia zanechali svojich negatívnych priateľov za sebou. Nebudú už sedieť a počúvať ľudí, ktorí nemajú o ničom ani poňatia.

  4. Vzdali sa strácania času

  Odkladanie je niečo, v čom sú úspešní ľudia veľmi zlí. Majú vieru v to, čo môžu dokázať a jednoducho začnú pracovať na svojich cieľoch. Zaobchádzajú so životom, ako by bol každý moment vzácny a nechcú z neho stratiť ani sekundu.

  5. Vzdali sa len konzumovania

  Namiesto celodenného konzumovania videí na YouTube, úspešní ľudia zamenili konzumáciu za vytváranie. Trávia čo najviac času „robením“ namiesto toho, aby tam sedeli a „sledovali“, že ostatní majú úspech, o ktorom vždy snívali.

  6. Vzdali sa sebeckosti

  Pre úspešných ľudí sú ich vízia, rodina a ciele nad všetko ostatné. Sú tiež šialene zameraní na dávanie a slúženie druhým. Jednoducho povedané, život nie je len o nich.

  7. Vzdali sa plytvania svojimi peniazmi

  Peniaze sú jedným z kľúčových rozdielov. Úspešní ľudia najprv zaplatia sebe a investujú veľké množstvo svojich príjmov. Taktiež nikdy nezabudnú urobiť z dávania peňazí návyk, aj keď nemajú veľa peňazí na dávanie. Koľko dáte určí, ako bohatými sa stanete.

  8. Vzdali sa negatívnych myšlienok

  Úspešní ľudia vedia, že ich myseľ je centrum ich vesmíru a že na tomto mieste začínajú všetky úspechy. Každý deň trénujú svoju myseľ, ktorá nám hovorí o negatívnych veciach, aby sa vyhli predvolenej reakcii mozgu.

  9. Vzdali sa hlúpostí

  Život je plný nezmysluplného nezmyslu. Úspešní ľudia urobili vedomé rozhodnutie vzdať sa hlúpostí – vecí, ktoré im neslúžia, rovnako ako aj správy, sú vylúčené z ich plánu.

  10. Vzdali sa myšlienky, že zlyhanie ich zastaví

  Úspešní ľudia sa nenechajú zastaviť neúspechom; používajú ho na to, aby sa stali niečím viac. Zlyhanie im umožňuje naučiť sa nové veci, ktoré nevedeli. Zlyhanie sa rovná vzdelaniu, nie negatívnej skúsenosti, ktorá ich zastaví v ceste.

  11. Vzdali sa názorov ľudí na nich

  Úspešným ľuďom je úplne jedno, čo si o nich myslí niekto iný. Nesnažia sa zapôsobiť na nikoho iného než na seba. To je dôvod, prečo sa neboja ísť a zlyhať.

  12. Vzdali sa myšlienky vzdať to

  Úspešní ľudia sa nevzdávajú. Idú cez všetok boj a bolesť, aby získali titul „úspešný“. Vzdať to nie je voľbou a svojou vášňou búrajú všetky bariéry. Sú šialene posadnutí myšlienkou nezlyhať a nič ich nezastaví.

  Čoho sa dnes rozhodnete vzdať preto, aby ste sa stali úspešnými?

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  • Zdroj titulného obrázka: pixabay.com
  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články