Viac

  Vstali ste ľavou nohou? ZMEŇTE TO!

  Určite to poznáte. Ráno vstanete a Vaša nálada je pod psa. Neviete čo robiť, ale viete, že dnes to nebude “nič moc”. Je ale možnosť aj takéto strašné ráno zmeniť aby ste mali skvelý deň?

  Určite to poznáte. Ráno vstanete a Vaša nálada je pod psa. Neviete čo robiť, ale viete, že dnes to nebude “nič moc”.

  Je ale možnosť aj takéto strašné ráno zmeniť aby ste mali skvelý deň? Ano je.

  Hovorím tu o rannon rituály, ktorý Vám zmení deň, aj keď ráno vstanete ľavou nohou.

  Je to stále o našej pozornosti. Tam kde smerujeme pozornosť, tam to rastie. Ak chceme mať blby deň, tak proste sa môžeme sústrediť na to čo nechceme. A uvidíte, že celý deň bude poriadne na hovno…

  A preto ak chceme mať skvelý deň, alebo zmeniť hrozný deň na skvelý, zaveďte si rituál. Rituál vďačnosti.

  Čo je to rituál vďačnosti?

  Rituál vďačnosti je veľmi silný spôsob ako smerovať svoju pozornosť tam kde chceme. Je to o tom, že si zavedieme denník alebo zošiť a KAŽDÝ deň ráno si napíšeme 10 vecí za ktoré sme vďačný.

  Je to tak veľmi silné, ak nasmerujeme svoju pozornosť cez vďačnosť na to čo chceme. Na to, čo sme už v živote dostali, čo máme alebo čo chceme mať.

  A tým pádom toho dobrého do svojho živote ešte viac pritiahneme. Áno, aj ja som bol na začiatku skeptický ale…

  Môj príbeh s rituálom vďačnosti

  Keď som začal s rituálom vďačností, nebolo to veľmi ľahké. Veď aj ktorý začiatok je ľahký, však ? ? No po týždni, možno 10-12 dňoch sa to začalo meniť.

  Začal som pociťovať obrovské naplnenie a bolo to veeeľmi veľmi silné. A je to presne o tom, že aj keď vstanete zo zlou náladou, lebo môže sa aj to stať. Sme proste len ľudia a každý občas má zlú náladu.

  Ale ak si sadnete a spíšete 10 vecí za ktoré ste vo svojom živote vďačný a smerujete tam focus, svoju pozornosť, tak proste ta nálada sa zmení.

  Je to ohromne silný nástroj a kto neverí, určite nech to vyskúša. Výsledkom budete prekvapený !

  Vďačnosť a úspešný ľudia

  Už 6 rokov študujem najlepších nie len na Slovensku a v Čechách ale aj vo svete a jedno Vám poviem: VĎAČNOSŤ spomína úplne každý !

  Je pravda, že možno už aj ja som na to viac zameraný a vidím to všade, ale spomínajú to svetové esá ako Tony Robbins, Jack Canfield, Napolen Hill. Z naších končín to sú môj obľúbený Mark Dzirasa, David Kirš, Pavel Říha či slovenský Andy Winson.

  Prečo ? Prečo Tony Robbins, ktorý už 40 rokov patrí k špičke na svete a považuje sa tiež za TOP 1 človeka v tomto obore má práve tento rituál vďačnosti ?

  Priznám sa, že ten rituál som prebral od Rhondy Byrne (autorky filmu The Secret- Tajomstvo), ešte skôr ako som počul, že taký istý rituál má aj spomínaný Tony Robbins. Náhoda ? Posúďte sami ?

  MÔJ TIP

  Vyskúšajte to. Dnes si choďte kúpiť nový zošit alebo denník a od zajtra rána sa do toho ponorte. Napíšte si napríklad:

  Som veľmi vďačný, že mám krásne šaty, lebo som si ich mohol dovoliť kúpiť a sú úplne skvelé ?

  Cítim hlbokú vďaku, že som zmaturoval na samé 1, lebo som do toho dal všetko a podarilo sa ?

  Som tak vďačný, že ma moji rodičia dobre vychovali, lebo som teraz úžasný človek ?

  Čo si tam napíšete je LEN a LEN na Vás. Keď budete smerovať na hmotné veci, budete mať viac hmotného. Ak chcete lepšiu prácu, sústreďte sa na tú terajšiu alebo bývalú. Chcete mať lepšie zdravie ? Sústreďte sa na všetko pozitívne vo svojom zdravý.

  Potom si napíšte 10 vecí, za ktoré ste vďačný a Váš život bude vyzerať úúúplne inak ! Na konci to hlboko precíťte a dajte do toho emócie, koľko to len ide. Predstavujte si moment keď sa to stalo.

  A ak sa niekedy od štastia rozplačete, viete, že to robíte dokonale!

  Ak by ste chceli ísť hlbšie a vedieť v krátkom čase, čo dokáže vďačnosť, stiahnite si tento ebook.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články