Viac

  Podporte projekt VYBAVTO.EU

  Cieľom projektu vybavto.eu je, aby ľudia neplatili zbytočne veľa peňazí za tovary a služby, ktoré sú vo väčšine prípadov zbytočne a umelo predražené.

  Ako to celé začalo

  Myšlienkou založiť tento projekt som sa začal zaoberať pred dvoma rokmi. V tom čase som si chcel kúpiť nové turistické topánky. Po návšteve obchodu som si našiel také, ktoré mi sedeli ako uliate. Presne o takých som celý čas sníval. Problém bol v tom, že stáli 120 eur a ja som si ich nemohol dovoliť, ani keby som veľmi chcel.

  Žena bola v tom čase na materskej dovolenke s našim malým synčekom. Práce veľa a peňazí málo. Určite to sami veľmi dobre poznáte. Našťastie som pri odchode z predajne narazil na môjho známeho, ktorý mi ponúkol, že mi na tieto topánky vybaví zľavu. Budú ma stáť len 45 eur a nie 120. Tak som si ich s veľkou radosťou kúpil a ušetril som 75 eur. Tie som mohol investovať do detskej výbavy, pre nášho syna.

  Od vtedy mi v hlave vŕtala jediná myšlienka:

  „Aká by to bola škoda, keby som ho vtedy nestretol?“

  Topánky by som si buď nekúpil vôbec, alebo kúpil o 75 eur drahšie. To by bolo úplne zbytočné. Po viacerých takýchto výhodných nákupoch som sa rozhodol, že založím internetovú stránku, aká na Slovensku ešte nie je.

  Budem pomáhať ľuďom, aby zbytočne neplatili veľa peňazí za tovary a služby, ktoré sú vo väčšine prípadov umelo predražené.

  Komu projekt pomôže?

  Projekt pomôže obidvom stranám. Predávajúcim aj kupujúcim. Kupujúci ušetrí na nákupe tovaru alebo služby. Predávajúci sa ľahko dostane k väčšiemu množstvu zákazníkov.

  Ako si to predstaviť?

  1. Máte tetu, ktorá pečie koláče na rôzne príležitosti, ako sú – svadby, kary, oslavy? – Projekt jej pomôžepredať viacej koláčov.

  2. Chcete prekvapiť priateľku a ísť s ňou do solárka, ale je to pre vás príliš drahé? – Opýtajte sa niekoho, či vám vie vybaviť lacnejšie vstupy.

  3. Viete, kde sa dajú kúpiť turistické topánky a kto vám ich vybaví o 75 eur lacnejšie?

  Ja už viem a pevne verím, že tento projekt pomôže aj vám.

  Preto vás prosím, prispejte na dokončenie webovej stránky a jej propagáciu. Aj vďaka vám sa táto myšlienka dostane medzi tisícky ľudí.

  vybavto.eu

  Ďakujem 🙂 Marek

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články