Viac

  Maklérska spoločnosť Winners Group prichádza s novým produktom

  Je dobré vedieť, že nech by sa udialo čokoľvek zlé v našom živote, je tu niekto, na koho sa môžeme obrátiť. Samozrejme, platí to iba v prípade, že sme na to dopredu mysleli.

  Je dobré vedieť, že nech by sa udialo čokoľvek zlé v našom živote, je tu niekto, na koho sa môžeme obrátiť. Samozrejme, platí to iba v prípade, že sme na to dopredu mysleli.

  Pokiaľ sa chystáme na letnú dovolenku a dáme susedovi kľúče od nášho bytu, aby nám naň dával pozor počas našej neprítomnosti, zabezpečíme si dovolenku bez zbytočných obáv. Na tomto princípe napríklad pracujú aj všetky rizikové životné poistenia.

  Treba byť pripravený

  Nebuďme pesimisti a neprivolávajme hneď na seba všetky nešťastia sveta. Môžeme však byť aspoň realisti a pripraviť sa na nepredvídateľné situácie, ktoré raz za čas zaskočia každého z nás.

  Je dobré myslieť na budúcnosť a najmä pokiaľ máme založenú rodinu, musíme myslieť aj na budúcnosť svojich detí. Na krku hypotéka, splátky auta, staráme sa možno ešte aj o našu staršiu babičku.

  Ak by sa nám alebo komukoľvek z nich niečo prihodilo, bez životného poistenia by sme mohli akurát tak strkať hlavu do piesku. To však nie je najmúdrejšie riešenie a ešte nikdy nikoho nevytrhlo z problémov.

  Spolupráca, ktorá sa vyplatí

  Maklérska spoločnosť Winners Group a poisťovňa Generali sa spojili, aby na finančný trh priniesli jedinečný produkt vhodný do každej domácnosti.

  Ide o rizikové životné poistenie s názvom Safe, šité na mieru každému členovi našej rodiny, s prihliadnutím na jeho vek či aktuálne životné potreby. Výhodou tejto poistnej novinky je to, že sa celá rodina dokáže poistiť v rámci jednej zmluvy, teda nie je potrebné vypracúvať pre päťčlennú rodinu päť zmlúv.

  Ušetríte si tým nielen čas, ale aj miesto v zásuvke. Rizikové životné poistenie Safe bolo vytvorené tak, aby svojim klientom prinášalo aj rôzne benefity. Pod jeho ochranné krídla sa môžu skryť tiež affluentní klienti (vedúci pracovníci firiem, inštitúcií a pod.).

  Zaúradovali dlhoročné skúsenosti

  Maklérska spoločnosť Winners Group funguje na slovenskom trhu už od roku 2008. S plynutím rokov mala možnosť spoznať potreby svojich klientov. Poisťovňu Generali tiež netreba nikomu predstavovať, vo svete finančníctva je dobre známa.

  Ak sa spoja dokopy myšlienky dvoch úspešných firiem, výsledkom môže byť jedine úspešný produkt, v tomto prípade rizikové životné poistenie Safe, ktoré chce klientom poisťovne priniesť komplexný a profesionálny finančný servis.

  Poistenie Safe poskytuje najširší výber pripoistení na trhu s maximálnou mierou variability, aj preto ide o unikát, úspešne dotvárajúci celkovú ponuku produktov spoločnosti Winners Group.

   

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články