Viac

  Zmena firemnej identity prebehla v tichosti

  Niekedy sa pri zmenách obchodného mena, loga či webu robí veľká kampaň v printových médiách i v televízii. Sú firmy, ktoré sa jednoducho desia toho, že by ich zákazníci pod novým logom nemuseli spoznať.

  Niekedy sa pri zmenách obchodného mena, loga či webu robí veľká kampaň v printových médiách i v televízii. Sú firmy, ktoré sa jednoducho desia toho, že by ich zákazníci pod novým logom nemuseli spoznať. Spoločnosť BTS CARGO si tiež prešla zmenou, avšak v tichosti.

  Za novou tvárou stojí reorganizácia spoločnosti

  Zaiste sa nedá pochybovať o tom, že za každou zmenou v živote stojí zmena myslenia, nastavenie hodnôt a určenie nových mét. Spoločnosť BTS CARGO ju má úspešne za sebou a už dnes sa môžete vďaka tomu tešiť z viacerých vylepšení. Nielen tých, čo sa týkajú kvality poskytovaných služieb. Premena bola komplexná, teda sa týkala aj vizuálu firmy.

  Bez zbytočných rečí a pozornosti sa vylepšilo logo firmy, web, vizitka, elektronický podpis, pretože aj samotná spoločnosť má za sebou prerod. Nový profil firmy ešte viac korešponduje s charakterom jej činnosti, no pritom nezasiahol do obchodného názvu. Cieľom je prostredníctvom premyslených vizuálnych prvkov ešte viac svedčiť o kvalite odvádzanej práce.

  Nová grafika pôsobí elegantne a moderne a klienti by vďaka nej mali vedieť značku ešte lepšie. Zmena imidžu, ktorou si spoločnosť BTS CARGO prešla, zároveň presviedča verných i potenciálnych klientov o neustálom zlepšovaní sa v oblasti poskytovaných služieb.

  Prenájom a správa nehnuteľností

  Spoločnosť BTS CARGO poskytuje služby v oblasti prenájmu a správy nehnuteľností. V blízkosti letiska ponúka napríklad na prenájom sklady, hangáre a kancelárie. Že je to lokalita skutočne výhodná, o tom vás presvedčí napojenie na mestský obchvat alebo diaľnicu D1 či veľmi výhodné spojenie s centrom Bratislavy.

  Za posledných päť rokov spoločnosť zainvestovala množstvo prostriedkov do správy budov, a tak sa dnes môže pochváliť množstvom stabilných a spokojných klientov. Nie nadarmo sa vraví: Náš zákazník, náš pán.

  S pozitívnym prístupom ku klientom a ochotou vyhovieť ich požiadavkám si firma BTS CARGO buduje dobré meno nielen na Slovensku, ale už aj v zahraničí. Priestory na prenájom sa nachádzajú v blízkosti nákupného centra Avion a Pharosu.

  Keďže sa táto zóna prirodzene rozvíja, nie je prekvapením, že sa tu denne prepraví množstvo osôb i tovaru. Výhodná lokalita si právom zaslúži obľubu investorov i zákazníkov. So zmenou firemnej identity akoby spoločnosť BTS CARGO načerpala ešte viac síl plniť svoje ciele.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články