Viac

  Banky a poisťovne si nevážia svojich dlhoročných klientov

  Banky a poisťovne sa neustále ženú za novými klientmi a novou produkciou (to isté platí aj o mobilných operátoroch). A pre existujúcich dlhoročných klientov majú často krát horšie podmienky ako pre klientov z ulice.

  Preto som natočil video s názvom Banky a poisťovne si nevážia svojich dlhoročných klientov s dobrou platobnou disciplínou, aby sa už konečne spamätali.

  Na dvoch konkrétnych príkladoch, jeden z bankovníctva, ide o hypotekárny úver, ktorému končí fixácia úroku a druhý z poisťovníctva, ide o životné poistenie vám vyrozprávam ako bankám a poisťovniam záleží na svojich dlhoročných klientoch.

  S uvedenými príkladmi sa ako spolumajiteľ malej maklérskej spoločnosti stretávam dosť často.

  Nebudem tu vypisovať zbytočne to isté, čo sa nachádza vo videu nižšie. Video má niečo málo cez 7 minút, ale verím, že ho dopozeráte až do konca.

  Potom sa môžeme čudovať, že keď si zoberiete hypotekárny úver na 25 – 30 rokov, že vrátite banke o cca 50 – 80% viac ako ste si požičali.

  A taktiež, že prečo majú zmluvy životného poistenia na Slovensku priemernú životnosť 4 – 5 rokov a že ľudia si prostredníctvom nich našetria na dôchodok veľké H a malé o.

  banky

  Ak budete mať ohľadne tejto témy na mňa po pozretí videa nejaké otázky, tak ich napíšte do komentárov pod videom na YouTube kanáli investicnyblog alebo do komentárov pod týmto článkom. Budem sa snažiť na ne odpovedať. V prípade, že by otázok bolo viac, tak natočím ďalšie video, kde ich všetky zodpoviem.

  Ak sa vám video páčilo, tak ho zdieľajte alebo mu dajte palec hore. Je to pre mňa ohodnotenie a motivácia na natočenie ďalšieho videa. Ak si nechcete nechať ujsť ďalšie videá, tak sa prihláste na odber YouTube kanálu investicnyblog.


  Peter RakvicaPeter Rakvica

  Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí klientom. Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články