test
Viac

  Chcete podať v práci lepší výkon? Poradíme vám spôsoby, akými to dosiahnete

  Nezamestnanosť na Slovensku za posledné obdobie výrazne klesla, čo ale neznamená, že firmy sa môžu chváliť dostatočným počtom zamestnancov.

  Nezamestnanosť na Slovensku za posledné obdobie výrazne klesla, čo ale neznamená, že firmy sa môžu chváliť dostatočným počtom zamestnancov. Dobre vedia, že ak niečo nezmenia, za pár rokov v ich firmám nebude mať kto robiť.

  Ak si vážite svoje pracovné miesto a máte pocit, že v poslednej dobe ste trošku poľavili – nepodávate taký výkon, ako by ste chceli/ mali, poradíme vám spôsob, ktorým opäť zvýšite svoj výkon.

  Zapisujte si úlohy

  Dnes už nie je problém sa dostať k diárom. Môžete si vybrať medzi klasickým, motivačným, ale aj fitness, ktorý vám v práci ale moc nepomôže. Všetky úlohy, ktoré máte urobiť, si zapisujte a po vykonaní následne škrtajte.

  Budete tak mať prehľad v tom, čo ste urobili a čo ste ešte neurobili a máte urobiť. Ak je vašou povinnosťou urobiť repas servoriadenia pre klienta, nemôžete si dovoliť venovať sa iným úpravám súčiastok auta, keď váš klient vyžadoval len tento požadovaný úkon.

  Zapisujte si, čo máte urobiť, aby ste si nenarobili problémy, ktoré by ohrozovali vašu doterajšiu kariéru vo firme.

  Prácu si nenoste domov

  Ak chcete v práci podať lepší výkon, dôležité je, aby ste si ju nenosili domov. Potrebujete si oddýchnuť a aj tak doma nepodáte taký výkon ako v práci. Doma vás začnú rozptyľovať aj myšlienky na domáce práce.

  Pánov zase najčastejšie problémy s automobilom – napríklad výmena starého elektromotora za nový elektromotor, výmena motora, výmena brzdových strmeňov a pod.

  Neponocujte

  Ľudský organizmus potrebuje spánok a kvôli tomu vám rozhodne neodporúčame ponocovať, ak ráno vstávate do práce.

  V práci sa vám počas dňa začne zívať, nebudete sa sústrediť na robotu a činnosť, ktorú urobíte bežne za veľmi krátky čas, vám bude trvať oveľa dlhšie. Viete si predstaviť, že by ste ráno prišlo do práce, museli by ste ísť na pracovnú plošinu a robili by ste celých osem, ak nie aj viac, hodín manuálne?

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články