test
Viac

  Začínate podnikať a chcete ušetriť? Poradíme vám, kde sa to dá!

  Ak vás zlákalo podnikanie a uvažujete nad tým, že si založíte svoju firmu, mali by ste si vopred zistiť, na čom sa dá ušetriť, či vám niekto dokáže pomôcť so zakladaním spoločnosti a následným vybavovaním potrebných dokumentov. My vám ale poradíme, na čom môžete ušetriť...

  Ak vás zlákalo podnikanie a uvažujete nad tým, že si založíte svoju firmu, mali by ste si vopred zistiť, na čom sa dá ušetriť, či vám niekto dokáže pomôcť so zakladaním spoločnosti a následným vybavovaním potrebných dokumentov. My vám ale poradíme, na čom môžete ušetriť.

  Pri zakladaní spoločnosti

  Aj pri zakladaní spoločnosti môžete ušetriť. Ak nechcete čakať, kým vám prídu všetky potrebné dokumenty a záleží vám na tom, aby ste neminuli veľa peňazí pri zakladaní firmy, odporúčame vám zameriavať sa na firmy, ktoré predávajú spoločnosti vopred pripravené na podnikanie.

  Môžete ich nájsť pod názvom ready made spoločnosti. Sú lacné, majú splatené základné imanie a sú bez akejkoľvek obchodnej histórie.

  Na kancelárskych priestoroch

  V každom meste máte možnosť sa dostať ku kanceláriám, ktoré vám budú vyhovovať cenovo a aj polohou. Neraz sa však musíte prispôsobiť lokalite a na ceny hľadieť nemôžete. Vyriešiť tento problém môžete úplne jednoducho, a to tým, že si kúpite výhodné registračné sídlo.

  Mesačne vás vyjde len na niekoľko desiatok eur, zato prenájom kancelárie by vás vyšiel na niekoľko stoviek eur. Tieto registračné sídla sa nachádzajú na najlepších bratislavských adresách, čiže sa nemusíte obávať, že vás zákazníci nenájdu.

  Na tomto registračnom sídle sa nemusíte fyzicky nachádzať. Sem-tam, ak budete potrebovať niečo prerokovať s kolegami, môžete si zarezervovať zasadacie priestory.

  Či už sa rozhodnete podnikať v strojárenskom priemysle, alebo máte v úmysle predávať tonery, počiatočné náklady môžete výrazne znížiť takýmito spôsobmi, o ktorých sme si hovorili vyššie.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články