Dobrá výbava aj pre vaše auto

Auto je dôležitou súčasťou nášho života. Trávime v ňom niekoľko hodín a dovezie nás tam, kam budeme chcieť ísť. Práve preto by nám nemalo byť ľúto peňazí, ktoré investujeme do kvalitného vybavenia auta.

81

Auto je dôležitou súčasťou nášho života. Trávime v ňom niekoľko hodín a dovezie nás tam, kam budeme chcieť ísť. Práve preto by nám nemalo byť ľúto peňazí, ktoré investujeme do kvalitného vybavenia auta.

Koberčeky do auta

 Nikto z nás netúži po okopanom interiéri a špinavej podlahe. Snažíme sa udržiavať si interiéri čo najdlhšie čistý, no niekedy sa nám to nedarí, najmä v upršanom počasí a cez zimu, kedy sa nám na podrážky topánok lepí posypová soľ a mokré lístie.

Ak máte gumené rohože, špinavá podlaha a okopaný interiér v aute vás trápiť nemusí. Hrubé koberčeky do auta ochránia vaše auto pred špinou, ktorá sú do interiéru auta donesiete najmä na podrážkach obuvi.

DPF filter

Povinná výbava dieselových áut. Ak máte doma dieselové auto, ale nemáte nový spoľahlivý DPF filter, kúpte si ho čím skôr. Pre tých, ktorí netušia, čo je to DPF filter, máme jednoduché vysvetlenie.

DPF filter je vlastne filter pevných častíc, ktoré filtruje pevné častice výfukových plynov dieselových a vznetových motorov. Kvality DPF filtra oceníte už v prvých dňoch od inštalácie. Aby vám ale DPF filter fungoval, nezabúdajte na jeho regeneráciu, čiže prečistenie.

Deflektory

 Ak chcete, aby vaše auto malo športovejší dizajn a nechcete investovať do drahých športových doplnkov, odporúčame vám deflektory. Originálne protiprievanové lišty, ktoré zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu, sú vhodné najmä pre fajčiarov, odporcov klimatizácie a pre tých, ktorí chcú z obyčajného auta spraviť športové auto.

Ak máte čerstvý vodičský preukaz a len prednedávnom ste brázdili cesty v aute miestnej autoškoly, deflektory ste ešte nemali možnosť vidieť. Ak si však kúpite nové auto, odporúčame vám kúpu aj týchto líšt, ktorých inštaláciu zvládnete bez akejkoľvek pomoci úplne sami.

Nešetrite na dobrej výbavy pre vaše auto. Kupuje značkovú výbavu, ktorá vám dlho vydrží.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR