test
Viac

  Gary Vaynerchuk: Zakladateľ multimiliónovej firmy vysvetľuje, čo urobil vo svojich 20-tich rokoch, aby si zabezpečil úspech v tridsiatke

  Gary Vaynerchuk vo svojich 30-tich rokoch navýšil príjmy svojho rodinného vinárskeho podniku z New Jersey z 3 miliónov na 60 miliónov dolárov ročne...

  Gary Vaynerchuk vo svojich 30-tich rokoch navýšil príjmy svojho rodinného vinárskeho podniku z New Jersey z 3 miliónov na 60 miliónov dolárov ročne.

  Je taktiež autorom bestselleru s názvom „Crush It“ a zakladateľom sociálneho impéria, VaynerMedia, ktoré bude mať tento rok tržby viac ako 125 miliónov dolárov.

  V interview pre businessinsider.com, mu bola položená otázka:

  Čo ste urobili vo svojich dvadsiatich rokoch, aby ste si zabezpečili úspech v tridsiatke?

  Tvrdo som drel a učil sa moje remeslo,

  odpovedal Gary a dodal:

  Dám vám dobrý príklad: Nie je veľa 20-ročných ľudí, ktorí by mohli povedať, že pracovali každú jednu sobotu až do tridsiatky. Bodka. Ja som pracoval. Pracoval som 50-52 sobôt za rok, od veku 22 do 29 rokov, pokiaľ som stretol moju ženu a začal som budovať určitú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. To je ťažká práca.

  Pokiaľ ide o to, čo som presne cez tieto soboty robil:

  Do vinotéky som dorazil o 7:30 ráno a odišiel som o 7, 8 alebo 9 hodine večer. Jednoducho som pracoval. Vybudoval som riadiaci personál, robil som ochutnávky vín, vytvoril som firemnú webovú stránku a učil som sa, ako robiť Google AdWords.

  Taktiež poznamenal, že keď sa objavia kritici, poukazuje na všetky tie roky, ktoré strávil prácou v zákulisí dávno predtým, ako sa stal osobnosťou sociálnych médií, na ktorých dnes má milióny fanúšikov.

  Pokiaľ by strávili aspoň 4 sekundy hľadaním, uvedomili by si, že som nepovedal ani slovo dovtedy, kým som nemal dávno po tridsiatke a nevybudoval som enormne veľkú firmu.


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  • Zdroj titulného obrázka: flickr.com
  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články