test
Viac

  Grant Cardone: Jim Rohn sa mýlil – Nie ste priemerom 5 ľudí, s ktorými trávite najviac času. – TU JE DÔVOD

  Pred mnohými rokmi Jim Rohn povedal, že ste priemerom 5 ľudí, s ktorými trávite najviac času. Pravdou je, že to nie je pravda. 5 ľudí, s ktorými trávim najviac času sú moje dve malé dievčatá, moja manželka a moji zamestnanci.

  Podľa Jima Rohna by tak moja finančná situácia išla vzad, ale nie je tomu tak. Ak vykonávate správne množstvo akcií, nie je to o ľuďoch okolo vás. Presnejšou citáciou by bolo toto:

  Ste priemerom 5 aktivít, ktoré každý deň vykonáte.

  Pijete kolu, jete hamburgery, sledujete televíziu, prechádzate si v práci váš Facebook a odkladáte projekty, ktoré je potrebné urobiť, alebo deň čo deň dôsledne vykonávate pozitívne a zdraviu prospešné aktivity?

  Väčšina ľudí vykonáva priemerné množstvo aktivít. To je dôvod, prečo vidíte každého pôsobiť na priemernej úrovni. Priemerné manželstvo, priemerný príjem, priemerné výnosy z investícií, priemerný prístup, priemerný biznis.. priemer je nanič. A to všetko kvôli aktivitám, ktoré ľudia denne vykonajú.

  Takzvaní „normálni“ ľudia vstanú každý deň; idú do práce; robia to, čo sa od nich očakáva; odídu z práce o 5 poobede; vrátia sa domov; sadnú si na gauč a začnú pozerať televíziu.

  Spoločnosť nám chce nahovoriť, že toto je to, čo znamená viesť vyrovnaný život.

  Nestresuj sa toľko. Nepracuj tak tvrdo. Tvoja kariéra nie je predsa všetko.

  Akých 5 aktivít dnes vykonáte pre to, aby ste si zaistili vašu budúcnosť a slobodu?

  Pamätajte, že ste priemerom 5 akcií, ktoré dnes vykonáte. Dotiahnete veci do konca alebo budete len snívať? Už nikdy nevrátite späť tento utorok, 20. decembra 2016. Toto je jediných 24 hodín, ktoré tento deň máte, a potom sú fuč a ďalšou zlou správou je, že keď toto čítate, už ste aspoň v polovici tohto dňa.

  Keď začnete pôsobiť na masívnych úrovniach akcií, vaše myslenie sa zmení, ako aj vaše výsledky. Rutinný deň sa stane vecou minulosti. Zaviažte sa k masívnym akciám, pokiaľ sa jedného dňa nebudú zdať ako neobvyklé aktivity, ale vaše návyky. Ľudia mi hovoria:

  Ty nikdy neprestávaš, však?

  To je to, čo chcete počuť.


  • Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články