test
Viac

  Hodinky Patek Philippe – vrchol luxusu a technickej dokonalosti

  Renomé značky sa nepochybne odráža za cene hodiniek. Hodinky Patek Philippe sú považované za najdrahšiu značku na svetovom trhu. Na cene hodiniek sa podpísala nie len dlhá história značky, ale tiež precíznosť spracovania, luxusné materiály, nadčasový dizajn, vysoké náklady na vývoj najnovších technológií. V neposlednom rade treba spomenúť aj fakt, že všetko hodinky sú vyrábané a skladané ručne! Hodinky sa vyrábajú len v obmedzených počtoch.

  Hodinky Patek Philippe a ich história

  História tejto švajčiarskej hodinárskej firmy sa začala písať už v roku 1839, keď Antoni Patek začal vyrábať vreckové hodinky. Patek prišiel na trh s prvými náramkovými hodinkami v roku 1868. V roku 1844 prichádza do firmy hodinár Adrien Philippe a vznikajú tak hodinky Patek Philippe.

  Dodnes je značka Patek považovaná za tradičnú rodinnú firmu. Spoločnosť ako aj výroba hodiniek je úzko spätá s mestom Ženeva.

  Spoločnosť dozerá a zabezpečuje si všetky kroky od návrhu, vývoja až po finálnu montáž úplne sama. Len tak dokáže značka docieliť absolútnu dokonalosť svojich hodiniek.

  Vysoká hodnota hodiniek

  Renomé značky sa nepochybne odráža za cene hodiniek. Hodinky Patek Philippe sú považované za najdrahšiu značku na svetovom trhu. Na cene hodiniek sa podpísala nie len dlhá história značky, ale tiež precíznosť spracovania, luxusné materiály, nadčasový dizajn, vysoké náklady na vývoj najnovších technológií.

  V neposlednom rade treba spomenúť aj fakt, že všetko hodinky sú vyrábané a skladané ručne! Hodinky sa vyrábajú len v obmedzených počtoch.

  Táto značka je vďaka vysokej kvalite, nadčasovému dizajnu a vysokej cene považovaná za zaujímavého uchovávateľa hodnoty. Hodnota týchto hodiniek sa postupom času ešte viac zvyšuje. Hodinky sa teda často krát dedia z generácie na generáciu.

  Myslite na to, že vývoj nového model trvá spoločnosti Patek 3 až 5 rokov. Na vývoji niektorých modelov spoločnosť pracovala až 9 rokov. Až po tak dlhej dobe si je značka istá, že na trh dodá hodinky hodné niesť logo spoločnosti Patek Philippe.

  hodinky Patek Philippe

  Absolútna špička v hodinárstve

  Buďte si istý, že ak nosíte na ruke hodinky značky Patek, nosíte na ruke šperk vysokej hodnoty, prístroj vysokej technickej dokonalosti a zároveň ručne vyrábané umelecké dielo.

  Značku hodiniek Patek Philippe môžme považovať za absolútnu špičku v hodinárskom priemysle.

  Samozrejme túto značku hodiniek si môže dovoliť len málokto. Cena hodiniek sa pohybuje v státisícoch až milónoch eur za kus! Napríklad taký model Henry Graves Supercomplication sa vydražil za 19.000.000 eur.

  Ide pravdepodobne o najkomplikovanejšie hodinky na svete, ktoré boli vyrobené ručne. Tento model je tiež považovaný hodinármi za jeden z divov dvadsiateho storočia.

  Nádherné hodinky nájdete aj v eshope:

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články