Viac

  Kancelárie v Twin City sú snom moderných podnikateľov

  V Bratislave je život rušnejší, drahší, ale isto nám dáte za pravdu, že aj plný príležitostí. Preto tí, ktorí si chcú zarobiť, podnikajú priamo v hlavnom meste, najlepšie v lukratívnej lokalite, ktorá mu počiatočné výdavky stokrát vynahradí.

  V Bratislave je život rušnejší, drahší, ale isto nám dáte za pravdu, že aj plný príležitostí. Preto tí, ktorí si chcú zarobiť, podnikajú priamo v hlavnom meste, najlepšie v lukratívnej lokalite, ktorá mu počiatočné výdavky stokrát vynahradí.

  Úspech sa skrýva v Twin City

  Koľkokrát sa vám už stalo, že ste si cestou do práce povzdychli, ako sa vám do nej len nechce…? Premýšľajme, čo to mohlo spôsobiť.

  Najhorší scenár by bol, ak by ste svoju prácu nerobili radi, preto to radšej vylúčme. Kto by predsa podnikal v oblasti, ktorá ho nenapĺňa?

  Ďalšou príčinou vašej nechuti sú napríklad každodenné kolóny na cestách alebo neschopnosť zaparkovať pred vlastnou kanceláriou.

  No a dušu veľmi nepohladí ani fakt, že pracujete v chátrajúcej budove s malými oknami, čo z vašej kancelárie nerobí miesto plné života, ale doslova akúsi hrobku.

  Nepochovajte svoje podnikanie, ale radšej majte hneď od začiatku smelé vízie, ako čo najlepšie uspieť. Ak sa budete cítiť vo svojej koži a budete príjemne stimulovaní prostredím, tak porastú nielen vaše pracovné výkony, ale určite aj vaša osobnosť.

  Kde jej doprajete najlepší vzlet? Môže to byť aj niektorá z voľných kancelárií v budove Twin City v Bratislave. Je situovaná v najlepšej mestskej časti, kde je všetko na dosah ruky.

  Už špirálovitá fasáda budovy vám napovie, že za moderným obalom sa ukrýva technológiami nabité vnútro. Skrátka – ideálne pracovné prostredie s nádhernými výhľadmi na mesto so skvelým dopravným napojením a službami v okolí.

  Prečo kancelárie v Twin City v Bratislave

  Niekoho zaujme dizajnová stránka budovy a jej interiér, iný je fascinovaný špičkovými materiálmi a technikami, ktoré z budovy spravili modernú stavbu.

  Dnes nie je samozrejmosťou vlastniť kanceláriu, ktorá je prirodzene presvetlená, dostatočne priestranná, čo sa šírky aj výšky týka, a navyše s krásnym výhľadom na okolie.

  Pracovali ste už na mieste, kde ste mali škôlku, obchody, stravovacie zariadenia či finančné služby, čo by ste kameňom dohodili?

  Kancelárie v Twin City Tower a Twin City ABC v Bratislave vám toto všetko ponúkajú na prízemí budovy, a ak patríte k moderným podnikateľom, isto vás zaujme aj možnosť nabíjať svoj elektromobil, kým sa vaša pracovná doba neskončí.

  Toto očarí aj vašich klientov, pretože, ako dobre vieme, nabíjacích staníc zatiaľ nie je v mestách uspokojivý počet, ale chuť šetriť ovzdušie pred škodlivými látkami je čoraz nástojčivejšia.

  Predstavte si, že si prenajmete alebo kúpite kancelárske priestory v Twin City v Bratislave. Budete môcť podnikať v budove, ktorá nešetrí len vaše náklady, ale vďaka moderným technológiám aj životné prostredie.

  Dnes je to veľmi potrebné a vzácne, preto vás nezahreje len pobyt v útulnej kancelárii, ale aj myšlienka, že podnikáte s rozvahou.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články