Viac

  Máme tu éru elektrobicyklov: Osvojte si praktické rady pri výbere!

  Premýšľate nad kúpou elektrobicykla? Máme pre vás všetky podstatné informácie, ktoré by ste mali pri výbere elektrobicykla brať do úvahy.

  Elektrický bicykel využíva systém elektrického pohonu, pokojne však môžete pedálovať, čo vám hrdlo ráči. Výber bicykla je vždy dobré prispôsobiť vašim návykom, zdravotnému stavu a kondícii. Na trhu nájdete turistické, horské, mestské a skladacie elektrobicykle.

  Aké sú plusy elektrobicykla?

  Kopce viac nebudú problémom. Nech žije sila elektromotora, ktorá vás podrží aj v náročnom teréne! Zabudnite aj na únavu, ranné zápchy a kolóny. Elektrobicykel jazdí mimoriadne svižne, šetrí váš čas a energiu.

  Elektrobajky sú pre každého, sú však vhodné aj pre ľudí vo vyššom veku, v obľube ich majú aj tí, ktorí si chcú užiť adrenalínovú horskú jazdu. Ak fandíte trendom, ekologický spôsob prepravy je in, no nielen kvôli tomu je vhodné zvoliť tento spôsob jazdy. Fakty hovoria sami za seba.

  Elektrobicykel neprodukuje emisie, je tichý a stačí jedno nabitie na to, aby dokázal prejsť vzdialenosť viac ako 100 km. Úctyhodné, čo poviete? A ak vezmete do úvahy fakt, že nepotrebujete zákonné poistenie ani vodičský preukaz, neexistuje asi vhodnejší prostriedok ako elektrobicykel.

  Rozmenené na drobné – elektrobicykel je charakterizovaný ako jednostopové osobné vozidlo s pomocným motorom o maximálnom výkone 250 W, dosahujúce maximálnu rýchlosť 25 km/hod. Vďaka týmto atribútom nepotrebujete žiadne „papiere“.

  Na čo je dobré upozorniť?

  Vedeli ste, že elektrobicykle sú ťažšie ako tradičné bicykle približne o 15 %? Rovnako tak je investícia doň aj finančne náročnejšia. A nakoľko ide o lukratívny tovar, je nutné ho vybaviť minimálne zámkom.

  Určite nám však dáte za pravdu, keď povieme, že plusy elektrobicyklov výrazne prevyšujú spomenuté mínusy. Kúpou elektrobicykla si volíte kvalitu a verného spoločníka na dlhšie či kratšie vzdialenosti. Keď už hovoríme o kvalite, radi by sme dali do pozornosti rakúske prémiové elektrobicykle KTM, ktoré vám doprajú dokonalý komfort a radosť z jazdy. Široký výber týchto bicyklov nájdete na belda.sk alebo priamo v ich kamenných predajniach v Nitre.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články