test
Viac

  Zaznamenali ste pokles tržieb? Zvýšte záujem o vaše produkty overenými spôsobmi

  Niekedy sa firme darí nadpriemerne, inokedy zase prídu slabšie obdobia, kedy sú tržby nižšie, než dlhodobý priemer...

  Niekedy sa firme darí nadpriemerne, inokedy zase prídu slabšie obdobia, kedy sú tržby nižšie, než dlhodobý priemer. Ak ste ale zaznamenali výrazný pokles tržieb, poradíme vám, ako zvýšiť záujem o vaše produkty a navýšiť tak aj tržby.

  Zúčastňujte sa rôznych eventov a výstav

  V predvianočnom období, a nielen vtedy, sa konajú rôzne tematické výstavy a eventy zamerané na predaj a zviditeľnenie sa.

  Ak sa budete pravidelne zúčastňovať tematických výstav (zameraných na odvetvie, v ktorom podnikáte aj vy) a rôznych iných eventov, zvýši sa záujem o vaše výrobky/ služby a účasť na týchto podujatiach splní svoj účel.

  Nezabudnite si ale so sebou vziať svoj vlastný expo stánok. Pravidelnými účasťami na rôznych eventoch sa zviditeľníte a je vysoká šanca, že si vás nerozhodní klienti vyberú. Veď si vás budú predsa pamätať z rôznych eventov!

  Organizujte vlastný kongres

  Okrem toho, že sa budete pravidelne zúčastňovať rôznych eventov zameraných na predaj a prezentáciu výrobkov a služieb firmy, organizujte vlastné eventy.

  Začnite organizáciu kongresu. Nezabúdajte si však vybrať luxusný kongres hotel ideálne v príjemnej lokalite s možnosťou rôznych voľnočasových aktivít.

  Ponúkajte zákaznícke zľavy

  Výraznému poklesu tržieb zabránite, ak svojej klientele ponúknete možnosť získať zľavy. Ak napríklad predávate nové mobily, ponúknite registrovaným zákazníkom niekoľko percentné zľavy na produkty.

  Tieto zľavy odporúčame ponúkať najmä pred vianočnými sviatkami, kedy každý nakupuje vianočné darčeky. Akonáhle začnete ponúkať svojim verným zákazníkom nejaké zľavy, klienti nebudú mať dôvod hľadať si dané výrobky u vašej konkurencie.

  Poklesu tržieb dokážete zabrániť jedine vtedy, ak sa budete držať týchto praktických rád.

  Veríme, že vás už pokles tržieb nebude trápiť a bude sa vám aj naďalej dariť. Ak ponúknete kvalitné výrobky, klienti nebudú mať dôvod od vás odchádzať.

   

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články