Viac

  Ranč slávneho investora ide do predaja za štvrť miliardy

  Legendárny ropný investor T. Boone Pickens predáva svoj rozsiahly texaský ranč za takmer štvrť miliardy dolárov. Realitný trh však neočakáva rýchly predaj. Ranč s názvom Mesa Vista ponúka rozsiahly pozemok v Texase s vlastným letiskom a s golfovými plochami. Podľa investora však nastal správny čas na predaj, a to kvôli vysokému veku a zdraviu majiteľa. T. B. Pickens vlastní ranč už 46 rokov.

  Legendárny ropný investor T. Boone Pickens predáva svoj rozsiahly texaský ranč za takmer štvrť miliardy dolárov. Realitný trh však neočakáva rýchly predaj.

  Ranč s názvom Mesa Vista ponúka rozsiahly pozemok v Texase s vlastným letiskom a s golfovými plochami. Podľa investora však nastal správny čas na predaj, a to kvôli vysokému veku a zdraviu majiteľa. T. B. Pickens vlastní ranč už 46 rokov.

  „Predaj je pre mňa obozretným krokom, keďže som už 89-ročný muž,“

  povedal vo vyhlásení T. Boone Pickens.

  „Je načase, aby som si dal život a veci do poriadku. Existuje teda veľa dôvodov, prečo je správny čas predať ranč, pričom som stále presvedčený, že je jednou z najkrajších nehnuteľností na svete,“

  uviedol na svojom profile.

  V objekte sa okrem letiska a golfových plôch nachádza niekoľko ubytovacích kapacít vrátane jazerného domu, zámku, rodinného domu vrátnice, hostinca či chovateľskej stanice pre päťdesiat psov.

  Keďže Pickens je zanietený lovec, k dispozícii je aj budova so strelivom, loveckými potrebami, puškami a s brokovnicami.

  Hoci je cena nehnuteľnosti enormná, ranč po dekádach užívania potrebuje aj určitú investíciu do revitalizácie.

  „Podobne ako môj život aj ranč sa časom zmenil, dnes nastáva správny čas na zmenu,“

  dodal T. B. Pickens.


  • autor článku: Ivan Gajdár
  • zdroj: www.jet.sk
  • zdroj borázkov: hallhall.com
  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články