Rekonštruujete dom či byt? Využite riešenie na kľúč od Ekoprofilu!

Spoločnosť Ekoprofil vám ponúka kvalitný materiál i samotnú montáž.

31

Spoločnosť Ekoprofil vám ponúka kvalitný materiál i samotnú montáž.

Stavte na kvalitné prvky, akými sú dvere a okná i poctivú realizáciu, vďaka ktorej sa vám stavba nepredraží, ani ju nebudete musieť po rokoch opakovať.

Dom alebo byt bez okien či dverí rozhodne nie je stopercentne funkčný a spôsobuje na tvári svojich majiteľov len zbytočné vrásky.

Aby ste predišli problémom spojeným s rekonštrukčným procesom, nepodceňujte jeho prípravnú fázu a položte si otázku, či sa vám chce hľadať remeselníkov a samostatne sa zaoberať aj výberom a kúpou jednotlivých materiálov.

Viete, či vašej domácnosti viac „pristanú“ plastové, drevené alebo hliníkové okná? Máte už predstavu o vonkajších a interiérových dverách?

Na okná inštalované do rodinného domu sa odporúča voliť izolačné trojsklo a „teplý rámik”, ktorý zabezpečí okrem úspor na vykurovaní aj perfektné izolačné vlastnosti a záruku toho, že sa vaše okná nebudú rosiť.

Vybrať si môžete z desiatok prevedení okien a dverí do interiéru i vchodových variantov.

Nechajte si poradiť od skúsených odborníkov spoločnosti Ekoprofil, ktorí vyberú pre vašu stavbu to pravé orechové.

Aké sú výhody rekonštrukcie dverí a okien na kľúč?

Možno vám rekonštrukcia príde ako hračka a máte pocit, že ju zvládnete ľavou zadnou, no často je veľmi ťažká z hľadiska koordinácie jednotlivých činností.

Práve v týchto momentoch nastávajú problémy ako napríklad nedodržanie termínov, čím sa celý proces „natiahne“ a predraží. A to chce asi málokto, čo si budeme nahovárať.

Riešenie? Nechajte rekonštrukciu na Ekoprofil, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. O nič sa nemusíte starať, všetky starosti prenecháte na nich.

Namiesto toho, aby ste chodili od jedného dodávateľa k druhému a snažili sa tak skĺbiť a skoordinovať všetky činnosti, ktoré rekonštrukcia bytu alebo domu na kľúč vyžaduje, sa môžete venovať oveľa príjemnejším aktivitám.

Rekonštrukcia na kľúč so sebou nesie výhody pre obe strany.

Z pohľadu stavebnej firmy ide hlavne o to, že má všetky činnosti pod kontrolou a stavbyvedúci či iná poverená osoba potom iba rozdeľuje a plánuje koordináciu jednotlivých činností, z pohľadu klienta ide najmä o úsporu času a kvalitne i procesne správne odvedenú prácu.

Nechajte si pre vašu stavbu vypracovať nezáväznú ponuku a zavolajte si na pomoc pri rekonštrukcii profíkov, vďaka ktorým ušetríte čas, prostriedky i stres spojený s prerábkou.

PRIDAŤ KOMENTÁR